Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek315

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie będę już nic robił skoro to nic nie zmieni. Dziękuję Ci bardzo za fachową pomoc, pozdrawiam
  2. Samochód z rynku niemieckiego i także kupiony w niemczech. Po włączeniu na pozycję auto wycieraczki pracują cały czas, bez względu na to czy jest sucho na szybie. Trochę to irytujące
  3. Dziwna sprawa, na manetce od wycieraczek jest pozycja AUTO. Myślałem, że b9 ma takie rzeczy w standardzie
  4. Dziś już brak czasu. Może jutro uda mi się jeszcze spróbować. Będę informował
  5. Ten sam komunikat. Błąd 22
  6. Dalej to samo, błąd 22
  7. Jestem właśnie u znajomego. Niestety nie udaje się tego zrobić. Wyskakuje błąd 22. Wrzucę zdjęcia. Zauważyłem, że mój sterownik różni się niektórymi literami i cyframi
  8. Dziękuję bardzo za tak obszerną i konkretną instrukcję. W najbliższym czasie będę miał dostęp do komputera. Spróbuję to pozmieniać. Napiszę co z tego wynikło. Mam tylko nadzieję, że nic nie popsuję albo nie zrobię tak żeby nic nie działało ?
  9. Ok, czekam na informacje
  10. Samsung, może się mylę ale sprawdzałem pilot od tv pod aparatem i było widać jak dioda świeci. Jeszcze tak jak na początku postu wspaniałemu w MMI nie ma możliwości włączenia czujnika wycieraczek (dla mnie to jest dziwne)
  11. To wina bardziej kodowań czy mechaniczna?
  12. Byłem, zrobiłem wszystko według instrukcji. Niestety u mnie nie ma tych czerwonych punktów. Po włączeniu wycieraczek w pozyjce auto od razu się załączają. Próbowałem na wszystkich trybach i nic nie świeci. Próby ruszania lusterkiem też nie skutkują
  13. Jestem w tym kompletnie zielony. Mam rozumieć, że dalej nic nie wynika czy problem jest po stronie kodowania czujnika deszczu, czy problem leży w samym czujniku (może jest jakoś mechanicznie uszkodzony). Dodam jeszcze, że szyba czołowa była wynieniania na inną
  14. Nie kupiłem, a byłem u znajomego który ma to od niedawna. Prawda, nie jest to oryginalny kabel. Czyli mam rozumieć, że z tego auto scanu nie ma możliwości odczytania błędu przez który czujnik deszczu nie pracuje prawidłowo?
  15. Dzień dobry wszystkim. Wiem, że minęło dużo czasu odkąd zacząłem temat. Dopiero dziś zrobiłem auto scan. Wrzucam go tu i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z czujnikiem deszczu Log.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.