Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r3vu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r3vu

  1. Tu masz fajny filmik :
  2. Sam dokładnie nie wiem do czego są dwa kebelki w rekinie. U mnie jak rozebrałem podsufitke od bagażnika miałem tylko jeden kabel wychodzący z rekina. Nie chciało mi się rozbierać dalej podsufiki szukając wtyczki z rekina za dużo roboty. Podepnij tą antenke za 35 zł do modułu mmi z przodu i wszystko będzie działać jak należy. Antenke możesz sobie dać tak jak to opisałem wyżej w rogu przedniej szyby. Nie ma z tym dużo roboty i nie trzeba rozbierać tapicerki. Potrzebujesz tylko kupić wyjmaki do radia żeby wysunąć moduł mmi koszt to pare zł.
  3. Zdjęcie antwnki masz w tym poście na samej górze. A dokłednie to tutaj ją kupiłem i śmiga aż miło. https://allegro.pl/oferta/antena-gps-fakra-audi-rns-e-rns-d-bns-5-0-a4-a6-4874503250
  4. Antenka jest w rogu przedniej szyby od strony pasażera, leży sobie na maskownicy głośnika wysoko tonowego. A kablem przeszłem w szczenilnie od słupka między klapką od bezpieczników w nogi pasażera aż do mmi. Kabelek można tam fajnie pochować w plastiki bez rozbierania tapicerki.
  5. Temat załatwiony. Wyjęcie MMI poszło gładko wpiłem antenę za 30zł kupioną na allegro i z miejsca satelity się pojawiły. Dzięki za rzeczowe wytłumaczenie i za to że nie wyzwaliście mnie od debili i nie kazali szukać sobie w google bądź szukać tematu na forum bo "już było".
  6. Jutro właśnie takie mają mi przyjść, więc będę zabierał się za robotę. Idzie coś zepsuć podczas takiej operacji wyjmowania MMI ?
  7. Rozumiem że miejsca które znaczyłem to zatrzaski, wystarczy tam wsunąć i moduł wyjdzie ?
  8. Tak błędy były sprawdzane, nic nie ma. Co do wpięcia do mmi w którym to dokładnie miejscu? Wystarczy wysunąć czytnik dvd z pulpitu żeby tak się dostać?
  9. Czyli jak dostanę się do podsufitki to będzie tam złączka do której będę mógł się wpiąć? Czy kabel leci w jednym kawałku do mmi?
  10. Wiem o tym ale kabel z anteny na dachu gdzie idzie ? Wydaje mi się że właśnie do tej wtyczki, poprawcie mnie jak się mylę.
  11. Witam Wiem że temat już był wałkowany ale żadne z opisanych metod mi nie pomogły. Moja navi nie widzi satelitów, przerobiłem temat z zakupem zewnętrznej anteny , wpiłem ją do modułu zaraz przy antenie z radia (pokazane na foto) i położyłem na zewnątrz na dachu. Pojeździłem z godzinę żeby dać czas na "oswojenie" się nową anteną ale nic to nie dało. Dalej ilość satelit to 0. Dodam że auto zakupiłem niedawno i już tak było ja nic nie grzebałem w sofcie itp. Wersja mmi 3G basic.
  12. Witam was serdecznie, od dziś i ja będę wam zatruwać czas.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.