Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mgrudzin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mgrudzin

  1. Hej, tempomat dziala od 30 km/h. Jadac w korku nie moge go zatem zalaczyc; czy istnieje mozliwosc zdjecia blokady aby wlaczal sie od 1 km/h?
  2. mgrudzin odpowiedział(a) na mgrudzin temat w 1.8T
    Nie wiem czy byl, takze zdaje sobie sprawe ze trzeba to zrobic. Odnosnie plukanki to ja nigdy z tym stycznosci nie mialem. Zobacze czy widac nagar, ale jesli tak to po co wlasciwie sa te plukanki?
  3. Witam, Mam radio 2 din, ktore z tego co wiem nazywa sie concert 2. Wg VIN moje auto nie ma bt, zmieniarki, navi. Jednym slowem nic. 1. Chce dolozyc bt do tego co mam. Pisal o tym jeden z uzytkownikow ale na przykladzie rns-e. 2. W przyszlosci chyba bede chcial zrobic upgrade do rns-e, czy to cos zmienia przy wyborze bt na teraz? 3. Uzytkownik ktory stworzyl tutorial jak dodac bt w rns-e mowil o: kablach, mikrofonie, antenie bt i module. W internecie widze ze sa jeszcze czesto 2 dodatkowe puszki tylko po co? 4. Mysle ze zrobie to sam bez wiekszego problemu, ale nie jestem pewien co kupic oraz czy najpierw mozna dodac bt do concerta a dopiero potem rnse. Ostatnia kwestia czy moze taniej to zlecic gdzies w bydgoszczy, szczegolnie obawiam sie zakladania mikrofonu i nie wiem gdzie tanio kupic same kable z mikrofonem. Bo na serwisach aukcyjnych sa kable rozne, ale zawsze bez mikrofonu...
  4. mgrudzin opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Zakupilem a4 b7 1.8t. Auto ma prawdziwy przebieg 141k. Analiza spalin jak z fabryki. Czytalem ze w tym silniku lubi zbierac sie nagar. Pytanie brzmi czy jest sens uzyc plukanki przed zmiana oleju? Jesli tak to jakiej uzyc oraz jaki olej zalac. Nadmienie ze jesli w ciagu miesiaca wszystko bedzie ok to auto bedzie "zagazowane". Dodatkowo czy moze mi ktos powiedziec kiedy zmienic 1 pasek rozrzadu oraz co ile zmieniac potem? Fajmie jesli ktos tez doradzi jakiej firmy kupic. Z tego co wiem, choc pewnosci nie mam oryginalmy to Ina.
  5. Na poczatek jedna ciekawostka; do tej pory jezdzilem glownie autami japonskimi i obawialem sie ze Audi prowadzi sie jak Golf czy Bora... W moim osobistym odczuciu a4 b7 quattro prowadzi sie jak sztywny "Japonczyk" takze gdyby ktos mial podobny dylemat to polecam sie przejecjac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.