Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mareckijestem

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Sprawdziłem ciśnienie i było 2,2 i nadal huczy, nie ma bicia na oponach, nie ma drżenia na kierownicy.
  2. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Dziękuje za pomoc
  3. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Nie sprawdzałem.
  4. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Rozumiem, zobaczę właśnie jak z tym ciśnieniem. Jeżeli nie przestanie pojadę do mechanika.
  5. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Sprawdzałem je, jak i wulkanizator i wszystko było w porządku.
  6. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Kurczę, nie wiem właśnie, w tym roku kupowane z dobrej firmy Dębica.
  7. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    A to możliwe, ze po tak długim czasie, mogłoby się to stać?
  8. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Okej, niedługo sprawdzę to na stacji benzynowej i napiszę.
  9. mareckijestem odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Jakieś 3tyg temu, kupione nowe. Nie sprawdzałem. Kieruje ja tym autem i uważam bardzo na dziury.
  10. mareckijestem opublikował(a) temat w 2.0
    Witam wszystkich, od niedawna przy rozwijaniu większej prędkości ponad 50km/h dochodzi dziwny dźwięk do kabiny samochodowej. Miał może ktoś z tym styczność, bądź spotkał się już z takim przypadkiem? Wstawiam filmik mojego autorstwa z tym problemem. 1A7570AD-0815-4B31-9DFF-6382798C54C1.MOV
  11. Przeglądając internet, natrafiłem właśnie na te forum. Zaciekawiło mnie to, jak ludzie sobie pomagają i doradzają tutaj. Więc postanowiłem założyć konto. Na swoim profilu mam jeden temat, jeżeli ktoś mógłby poświecić parę minut na przeczytanie i rozważenie problemu, byłbym bardzo wdzięczny
  12. mareckijestem opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich, od niedawna przy rozwijaniu większej prędkości ponad 50km/h dochodzi dziwny dźwięk do kabiny samochodowej. Miał może ktoś z tym styczność, bądź spotkał się już z takim przypadkiem? Wstawiam filmik mojego autorstwa z tym problemem. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony 3C2CDA2E-D57D-40B0-90FC-2FDAA25014C4.MOV

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.