Treść opublikowana przez mareckijestem
-
Dziwny dźwięk
Sprawdziłem ciśnienie i było 2,2 i nadal huczy, nie ma bicia na oponach, nie ma drżenia na kierownicy.
-
Dziwny dźwięk
Dziękuje za pomoc
-
Dziwny dźwięk
Nie sprawdzałem.
-
Dziwny dźwięk
Rozumiem, zobaczę właśnie jak z tym ciśnieniem. Jeżeli nie przestanie pojadę do mechanika.
-
Dziwny dźwięk
Sprawdzałem je, jak i wulkanizator i wszystko było w porządku.
-
Dziwny dźwięk
Kurczę, nie wiem właśnie, w tym roku kupowane z dobrej firmy Dębica.
-
Dziwny dźwięk
A to możliwe, ze po tak długim czasie, mogłoby się to stać?
-
Dziwny dźwięk
Okej, niedługo sprawdzę to na stacji benzynowej i napiszę.
-
Dziwny dźwięk
Jakieś 3tyg temu, kupione nowe. Nie sprawdzałem. Kieruje ja tym autem i uważam bardzo na dziury.
-
Dziwny dźwięk
Witam wszystkich, od niedawna przy rozwijaniu większej prędkości ponad 50km/h dochodzi dziwny dźwięk do kabiny samochodowej. Miał może ktoś z tym styczność, bądź spotkał się już z takim przypadkiem? Wstawiam filmik mojego autorstwa z tym problemem. 1A7570AD-0815-4B31-9DFF-6382798C54C1.MOV
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Przeglądając internet, natrafiłem właśnie na te forum. Zaciekawiło mnie to, jak ludzie sobie pomagają i doradzają tutaj. Więc postanowiłem założyć konto. Na swoim profilu mam jeden temat, jeżeli ktoś mógłby poświecić parę minut na przeczytanie i rozważenie problemu, byłbym bardzo wdzięczny
-
Dziwny dźwięk
Witam wszystkich, od niedawna przy rozwijaniu większej prędkości ponad 50km/h dochodzi dziwny dźwięk do kabiny samochodowej. Miał może ktoś z tym styczność, bądź spotkał się już z takim przypadkiem? Wstawiam filmik mojego autorstwa z tym problemem. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony 3C2CDA2E-D57D-40B0-90FC-2FDAA25014C4.MOV