-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Podziękowania dla dla Bart-s za pomoc ze sterownikem.?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wróciłem właśnie do domu ,skrzynia weszła w tryb awaryjny ,odczytany błąd na zdjęciu . Bart-S czy sterownik do naprawy?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Trochę się obawiam że mogę nie dojechać.Opiszę może trochę dokładniej-jadę autem i przyspieszam,w aucie podnoszą się obroty,są szarpnięcia,ale nie przyspiesza-to jest tak,jakbyś siedział w aucie z manualną skrzynią,i na luzie deptał pedał gazu.Jak jadę i te obroty idą w górę to ściągam nogę z gazu,auto naturalnie zwalnia i potem znów próbuję przyspieszyć i jest to samo.Nie ma tego problemu na starcie auto pełza normalnie na D i R. Adaptacja przeprowadzona z powodzeniem.
-
PrzemekW obserwuje zawartość Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam wszystkich ,jestem posiadaczem audi a4 b6 2.0 alt ze skrzynią multitronic. Od pewnego czasu gdy auto jest nie nagrzane skrzynia poszarpuje podczas przyspieszania w zakresie 50 do 70 km/h. Gdy jest już rozgrzana objawy ustępują. Auto ma 134 tyś.przebiegu ,olej w skrzyni wymieniony jesienią zeszłego roku przy przebiegu 131 tyś. ,po podłączeniu do kompa nie pokazuje błędów. Proszę o rady Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.
PrzemekW
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta