Kilka dni temu dokonałem zabiegu doklejenia żółtej kropeczki z polecenia @Muskel1 i jego tutorialu za co bardzo dziękuję. Miałem błąd P20E800 zbyt niskie ciśnienie układu. Profilaktycznie dolałem adblue podpiąłem vcds błąd możliwości odpalenia za 1000 km zniknął na dzień 😞 wracając z pracy zapaliło się znowu problem z systeme adblue i niemożliwe odpalenie silnika za 1000 km (podpiąłem vcds i błąd jak wyżej) dzięki temu trafiłem na forum i poczytałem o tym "cudownym" sterowniku z dziura więc nastawiłem się na wymianę sterownika ale coś mnie tknęło żeby spróbować przez vcds uruchomić może jakieś sprawdzenie ciśnienia układu, wtryskiwacz cokolwiek co mogłoby uruchomić system no i się udało. W vcds wymusiłem test- pompa ruszyła dobija za każdym razem 5 bar więc zacząłem tak jeździć. 2 tygodnie po tym czasie błąd nie wystąpił więc zamówiłem naklejki na sterownik i nakleiłem po uprzednim wyczyszczeniu wokół i odtluszczeniu pracy na max 20 minut i może mnie uchroni przed uszkodzeniem sterownika adblue. Dziękuję @Muskel1 za wytłumaczenie i tutorial chroniący sterownik przed uszkodzeniem. Ps. Jeśli ktoś potrzebuje mam naklejk