Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dmma

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dmma

  1. Gdzie szukać teraz przyczyny?
  2. Aktualizacja, auto odpalone. Opiszę Ci robiłem po kolei może komuś w przyszłości pomoże. Uszczelnianie magistrali wodnej> wymiana kabli i swiec> zdjęcie przodu i sprawdzanie rozrządu> urwane gwinty od napinacza i tłumika drgań-wymiana kompletnego rozrządu na blokadach i naprawa gwintów> wymiana obudowy termostatu i innych przewód wodnych> auto dalej nie odpala, mała kompresja, wymiana napinacza łańcuszka> auto dalej nie odpala kompresja wróciła> wymiana kolejny raz przewodów prądowych auto odpalilo z przewodów od innego auta> po kilku dniach auto znowu nie pali> wymiana akumulatora> auto pali od strzała Podsumowując na te problemy złożyło się na to kilka czynników, uszczelnienie nie miało totalnie wpływu. Przekręcone gwinty przez lokalnego mechanika i składane na mazak nie blokady, w skutek zniszczonych gwintów przestawił się łańcuszek na jednej z głowica, na koniec okazało się że połowa z nowych kabli prądowych nie działa. A gwoździem był akumulator. Mam jeszcze notorycznie wracający błąd sondy lambda, brak sygnału. I gdzieś mi olej cieknie.
  3. Tak ma kanał olejowy, w głowicy po stronie pasażera napinacz działa płynnie nie skacze działa tak jak należy zaś od kierowcy coś dziwnego się z nim dzieje.
  4. Filmik dovrze mi znany, zastanawiam się czy przez to że miałem gwint zerwany na napinaczu paska rozrządu mogły mi się zawory pokrzywić co wskazuję słabe sprężania i teraz jak kręcę wałem to mi zawory blokują się i temu napinacz tak działa dziwnie?
  5. Jest coś takiego że jak kręcę wałek zaczynam czuć opór wtedy napinacz idzie w dół i nagle strzał w górę napinacza i silnik się luzuje i napinacz w dół. Dzięki że się odzywasz chcoiaz mam z kim popisać.
  6. Kupiłem drugi napinacz i sytuacja wygląda identycznie, z jakiego powodu on tak może strzelać?
  7. Dobrze liczę że jest 14 ogniw lub 15? A napinacz to żyje swoim życiem. VID20260422194318.mp4
  8. Dopiero miałem czas wrócić, złożyłem rozrząd na blokadasz po stronie od pasażera ciśnienia wzrosły do 10-11bar po stronie kierowcy 9 5 i 6 po tej też stronie jest chyba uwalony napinacz łańcuszka. Przy kreceniu wałem tak jakby przeskakiwal, szedł w dół a później strzelał do góry. Możliwe że z tego powodu dalej nie mogę odpalić auta?
  9. Kamerka zaglądałem nic tam nie widać żeby były odbite zawory na tlokach ani żadnych nie pokojacych dźwięków.
  10. Gwint jest strzelony od napinacza rozrządu, przy próbie odkręcenie jakby nie było dokręcone. Czy to mogło mieć wpływ na to że auto nie odpalało?
  11. Brat miał problem z porannym odpalaniem, tylko to objawiało się dłuższym kręceniem i jak już odpalił to się krztusił prychał przez chwilę. Po wymianie regulatora ciśnienia paliwa jak ręką odjął. https://allegro.pl/produkt/bosch-0-280-160-575-regulator-cisnienia-paliwa-3870e333-1610-46a6-bcc7-9951a57fe6c1?srsltid=AfmBOorPiz0lef_GU5ebPZG6-y3MXP2oWZS0kLhtbZ_WXD3mxMN6C-6b&offerId=18432277579
  12. Tak to wygląda na dole ustawione na znak i na blokadę wału korbowego a na górze kwiatki. Widzę mechanik który zmieniał mi rozrząd robił na swoje znaki i one się zgadzają ale z blokady nie pasują.
  13. Co sugerujesz?
  14. Nie miałem czasu ostatnio ale dziś sprawdziłem kompresję i wychodzi 5/6 bar na dwóch stronach, rozrząd się przestawił? Przed naprawa wycieku jeździł do końca.
  15. Adaptacje robiłem, słychać jak pracuje i się ustawia. Coś musiałem zepsuć po drodze ale nie wiem gdzie...
  16. Każda świeca sprawdzona i przerwa ustawiona na około 1mm, na każdej jest iskra, dalej kreci ale nie odpala. Jakieś pomysły dalej?
  17. Cewke, fajki, podciśnienia, czujnik temp, przepustnice, kolektor ssący, srebrne takie rurki i wiadomo magistrale wodna. Uszczelnilem, złożyłem wszystko na nowych oringach, uszczelkach. Podczas kręcenia czuć benzynę, próbuje załapać ale tylko prychnie. Wczoraj na noc wyjąłem świece i dziś będę próbował przedmuchać cylindry z paliwa.
  18. Temperaturę otoczenia, nic co by mogło oglupic silnik.
  19. Tak, kupiłem oryginalne ale używki ale wskazują to samo. Wyciągnąłem świece i widać że mokre są bardzo od paliwa. Bardzo zalewa silnik.
  20. Rozbierałem i złożyłem na nowo wszystko jest podpięte, a tylko kręci nie potrafi zaskoczyć. Dalej zero błędów.
  21. Kurcze wszystko podpięte było, raczej by wywaliło błąd jakiś. A tak nawet punktu zaczepienia nie mam. Czujnik wału pokazuje obroty, czujniki walków pokazują jakieś dziwne parametry podczas kręcenia.
  22. Witam, mam problem z swoim v6. Miałem wyciek na kroćcu wody na magistrali, rozebrałen dolot, przepustnice, kolektor dolotowy i co tam trzeba było. Po złożeniu wszystkiego do kupy auto nie chce odpalić, kręci śmierdzi benzyna czasami kaszlnie i nic. Paliwo jest iskra jest przepustnica działa słychać jak pracuje. W vcds zero błędów. Nie mam już pomysłów co mize być. Może macie jakieś sugestie?
  23. Witam, potrzebuje numery przewodów wodnych łączące magistrale i blok z nagrzewnica. Nie potrafię znaleźć w etce. WAUZZZ8E52A282731
  24. Myślałem że po prostu zapomniałeś napisać
  25. @Dev i jak w końcu z tą piasta jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.