Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danmatis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja swojego na hamowni nie sprawdzalem, ale będę musiał dla ciekawości ?. A co do dźwięku to prawda, że nie jest on przyjemny dla ucha, więc zostaje wsadzić jakiś wydech i zagłuszyć ten dźwięk ?
  2. U mnie tak samo, więc silniki raczej są zrodwe ?
  3. Całkiem możliwe ?, ja jeżdżę i narazie kompletnie nic złego się nie dzieje. A jak u Ciebie wygląda spalanie?
  4. Narazie nie ustaliłem z czego wynika ten dźwięk, muszę podjechać do ogarniętego mechanika który to zdiagnozuje. Jeżeli będę coś wiedział chętnie podzielę się informacjami
  5. Witam serdecznie, Mam ogromną prośbę do tych osób które znają się na silnikach 3.2 fsi (AUK). nagrałem dwa filmiki, i zdaję sobie sprawę że nie jest to normalna praca silnika, czy na podstawie tych filmików jest ktoś w stanie nakierować mnie czy mam rozrząd do wymiany, lub coś innego ? Dodam że gdy zapalam samochód na zimnym nie słyszę żadnych niepokojących dźwięków z silnika, olej jakim go zalewam to Liqui Moly 5w-40 top tec 4100 (co 15000 km), aktualny przebieg 212 tys km, udokumentowany i nadmienię że w książce serwisowej jest wpis że najprawdopodobniej rozrząd był robiony w ASO w Szwajcarii (zdjęcie w załączniku). Denerwuje mnie mnie również dźwięk jak przegazuję samochód (drugi filmik) , tak jakby zamiast silnika 3,2 siedział tam 1,6, czy to normalne? Za każdą sugestię będę bardzo wdzięczny, gdyż chciałbym tym samochodem pojeździć jak najdłużej. Filmiki : Pozdrawiam wszystkich
  6. Witam serdecznie, Nazywam się Mateusz, i pochodzę ze Świętochłowice (woj. Śląskie) Aktualnie jeżdżę Audi A4 B7 Avant 3,2 FSI z 2005 r. Pozdrawiam Mateusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.