Treść opublikowana przez michasssxDD
-
Audi a4 b9 2017 190km DETA
Witam. Ktoś może się wypowiedzieć o tym modelu silnika? Mam możliwość kupienia za 65tys. 200 tys przebiegu. Serwisowany do końca w aso. Jak z awaryjnoscia silnika? Jakieś bolączki?
-
A4 B6] Felgi 7,5Jx17H2 ET35 Opony 225/45 R17
Bez żadnych dystansow?
-
A4 B6] Felgi 7,5Jx17H2 ET35 Opony 225/45 R17
Felgi 7,5Jx17H2 ET35 Opony 225 45 17, zawias bv Ktoś podpowie jak to będzie wyglądać na aucie i czy trzeba dawać jakieś dystans? Chodzi mi o to żeby nue rozwaliło opony przy 3 osobach z tyłu... A żeby też wyglądało jakoś sensownie.
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Płynu trochę ostatnio dolałem ale chyba mam gdzieś jakiś wyciek ale plamy niby nie ma... Wymieniłem ostatnio termostat, test na głowice robiony i wszystko ok, ani nie kopci na biało ani nic, tylko są te błędy z modułem i wentylatorem :/
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Robiłem test na głowice i jest ok.
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Remontu chyba nie było, auto 280 przebiegu kupione w maju i wcześniej wszytsko ok, od jakiegoś miesiąca się tak zaczęło dziać, płyn właśnie gdzieś pomału znika.... :/ ale temp trzyma cały czas 90...
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Właśnie moduł wymieniony i dalej ten sam błąd pokazuje :/ termostat puszcza wodę tylko temp wody ciągle rośnie mialem ponad 70 stopni i chłodnicy to dotknąć prawie nie można....
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Sprawny, podmieniłem z innym również i lipa
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Czujnik febi szary 2 piny, sprawdzałem właśnie i wszystko ok,
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Od aku kable i do wentylatora i działa na krótko
-
A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
Bfb 1.8t oska. Dwa błędy, wentylator nadal nie odpala nawet jak auto się nagrzeje badz przy włączeniu klimy, wymieniony moduł, przekaźnik 219, szary czujnik na dole chłodnicy. Czy czujnik zielony 4 piny odpowiada za wentylator? Wentylator na krótko sprawdzany i działa P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 -004 no Signal /Communication Intermittent
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hugo Pan Leszek jeszcze działa? Można się do niego zgłosić?
-
A4 b6 1.8t bfb
A da się jakoś vcds sprawdzić czy jest ten czynnik?
-
A4 b6 1.8t bfb
Nawet jak nie ma czynnika to przy włączeniu na LO wiatrak powinien się załączyć?
-
A4 b6 1.8t bfb
Dzięki za odpowiedź, bo miałem błąd modułu, wymieniłem i błędu nie ma ale chciałem zobaczyć czy wentylator w ogóle działa no ale muszę śmignąć do miasta jak będzie cieplej i zobaczyć
-
A4 b6 1.8t bfb
Przy jakiej temperaturze wentylator powinien się włączyć? Czy przy obcenej temperaturze na dworze sama chłodnica da radę i wentylator się nie załączy, chodzi mi po jazdę poza miastem.
-
Błąd wentylatora
P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293). Czy mając ten błąd nie będę w stanie utrzymać na blacie 90.stopni? Termostat nowy, g62 nowy i temp skacze jak chce. Moduł do wymiany? Ktoś pomoże? Robiąc test wentylatora przez vcds nie rusza on z miejsca :/
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction Ja mam ten błąd i też temperatura mi faluje, tylko nie wiem czy walniety moduł czy cały wentylator :/
-
Nie działają wentylatory 1.8T BEX
I co uporales się z problemem? Wymieniales wentylator plus moduł, auto trzyma Ci temp? Mam podobny problem i identyczny błąd z wentylatorem.
-
Nie działają wentylatory 1.8T BEX
Czyli co po wymianie wentylatorów i modułów auto będzie trzymać temperaturę?
-
Polecany mechanik od Audi
Wyślij te namiary na pw jak możesz
-
BFB Błąd p1931 004
Witam, mam błąd P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction Temp na zegarze skacze raz 90 i trzyma następnym razem nie dochodzi do 90 tylko 70 i spada do 50, czujnik g62 wymieniony, gdzie szukać dalej przyczyny? Termostat? Wentylator nie pracuje chyba ale czy wina błędu i nie trzymania temp może być walniety termostat?
-
Prośba o Analize logów Audi BFB
Siłę ma tylko poprostu nie ma tego zrywk jak na 163km.. W czwartek wrzucę dynamiczne...
-
Prośba o Analize logów Audi BFB
Auto na gaz ale nie zauważyłem żeby więcej palił... Poprostu nie ma siły a turbo jest po regeneracji, n75 też wymieniony więc został chyba ustawienie rozrządu poprawnie który był robiony 30tys temu więc jeszcze nie jest do wymiany...
-
Prośba o Analize logów Audi BFB
Czy tego przyczyną może być to, że auto ma słabe przyspieszenie? Słabo się zrywa...