Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michasssxDD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michasssxDD

  1. Witam. Ktoś może się wypowiedzieć o tym modelu silnika? Mam możliwość kupienia za 65tys. 200 tys przebiegu. Serwisowany do końca w aso. Jak z awaryjnoscia silnika? Jakieś bolączki?
  2. Felgi 7,5Jx17H2 ET35 Opony 225 45 17, zawias bv Ktoś podpowie jak to będzie wyglądać na aucie i czy trzeba dawać jakieś dystans? Chodzi mi o to żeby nue rozwaliło opony przy 3 osobach z tyłu... A żeby też wyglądało jakoś sensownie.
  3. Płynu trochę ostatnio dolałem ale chyba mam gdzieś jakiś wyciek ale plamy niby nie ma... Wymieniłem ostatnio termostat, test na głowice robiony i wszystko ok, ani nie kopci na biało ani nic, tylko są te błędy z modułem i wentylatorem :/
  4. Robiłem test na głowice i jest ok.
  5. Remontu chyba nie było, auto 280 przebiegu kupione w maju i wcześniej wszytsko ok, od jakiegoś miesiąca się tak zaczęło dziać, płyn właśnie gdzieś pomału znika.... :/ ale temp trzyma cały czas 90...
  6. Właśnie moduł wymieniony i dalej ten sam błąd pokazuje :/ termostat puszcza wodę tylko temp wody ciągle rośnie mialem ponad 70 stopni i chłodnicy to dotknąć prawie nie można....
  7. Sprawny, podmieniłem z innym również i lipa
  8. Czujnik febi szary 2 piny, sprawdzałem właśnie i wszystko ok,
  9. Od aku kable i do wentylatora i działa na krótko
  10. Bfb 1.8t oska. Dwa błędy, wentylator nadal nie odpala nawet jak auto się nagrzeje badz przy włączeniu klimy, wymieniony moduł, przekaźnik 219, szary czujnik na dole chłodnicy. Czy czujnik zielony 4 piny odpowiada za wentylator? Wentylator na krótko sprawdzany i działa P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 -004 no Signal /Communication Intermittent
  11. Hugo Pan Leszek jeszcze działa? Można się do niego zgłosić?
  12. A da się jakoś vcds sprawdzić czy jest ten czynnik?
  13. Nawet jak nie ma czynnika to przy włączeniu na LO wiatrak powinien się załączyć?
  14. Dzięki za odpowiedź, bo miałem błąd modułu, wymieniłem i błędu nie ma ale chciałem zobaczyć czy wentylator w ogóle działa no ale muszę śmignąć do miasta jak będzie cieplej i zobaczyć
  15. Przy jakiej temperaturze wentylator powinien się włączyć? Czy przy obcenej temperaturze na dworze sama chłodnica da radę i wentylator się nie załączy, chodzi mi po jazdę poza miastem.
  16. P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293). Czy mając ten błąd nie będę w stanie utrzymać na blacie 90.stopni? Termostat nowy, g62 nowy i temp skacze jak chce. Moduł do wymiany? Ktoś pomoże? Robiąc test wentylatora przez vcds nie rusza on z miejsca :/
  17. P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction Ja mam ten błąd i też temperatura mi faluje, tylko nie wiem czy walniety moduł czy cały wentylator :/
  18. I co uporales się z problemem? Wymieniales wentylator plus moduł, auto trzyma Ci temp? Mam podobny problem i identyczny błąd z wentylatorem.
  19. Czyli co po wymianie wentylatorów i modułów auto będzie trzymać temperaturę?
  20. Wyślij te namiary na pw jak możesz
  21. Witam, mam błąd P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction Temp na zegarze skacze raz 90 i trzyma następnym razem nie dochodzi do 90 tylko 70 i spada do 50, czujnik g62 wymieniony, gdzie szukać dalej przyczyny? Termostat? Wentylator nie pracuje chyba ale czy wina błędu i nie trzymania temp może być walniety termostat?
  22. Siłę ma tylko poprostu nie ma tego zrywk jak na 163km.. W czwartek wrzucę dynamiczne...
  23. Auto na gaz ale nie zauważyłem żeby więcej palił... Poprostu nie ma siły a turbo jest po regeneracji, n75 też wymieniony więc został chyba ustawienie rozrządu poprawnie który był robiony 30tys temu więc jeszcze nie jest do wymiany...
  24. Czy tego przyczyną może być to, że auto ma słabe przyspieszenie? Słabo się zrywa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.