Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T temperatura faluje podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w aucie został wymieniony czujnik zielony czteropinowy na oryginalny oraz Dolny przy chłodnicy został wymieniony również termostat 3 razy na nowy machla,  objawy są takie ze auto na postoju trzyma 90 stopni,  natomiast podczas jazdy im dłużej jade temperatura skacze z 90 na 82,69,96 po czym znowu ma równo 90, spada podczas jazdy,  odrazu dodam ze to napewno nie wina termostatu bo na 3 zachowuje sie tak samo

20200103_233753.jpg

20200103_233939.jpg

20200103_233740.jpg

20200103_234440.jpg

Opublikowano

Objawy były takie same przed wymianą czujników?

Opublikowano
  • Autor

Tak dokładnie,  nic to nie dało wymiana

Opublikowano

Jak szybko zmieniają się wskazania? Układ na 100% nie jest zapowietrzony?

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie jest tym bardziej ze w aucie jest penuwwtyka wiec biorę na maksa przód w gore tył w dol i o wiele prościej sie to odpowietrza tym bardziej ze na postoju trzyma 90 cały czas

Opublikowano

Jak robiłeś te screeny  to wskazówka pokazywała 90?

Opublikowano
  • Autor

Tak auto na postoju trzyma 90 podczas jazdy swiruje

Opublikowano

Skoro na postoju na zegarach jest 90, a z odczytów 72 to walnięty jest czujnik

Opublikowano
  • Autor

Czujniki były wymienione oba na oryginał,  przy jakiej temp wentylatory sie zalanczaja? 

Opublikowano

Jak masz włączoną klime to chodzi cały czas, a tak to powyżej 96 1-wszy bieg, a drugi coś koło 104

Opublikowano
  • Autor

Czy ta wtyczka jest od wentylatorów? Byla lekko niepolaczona,  ale wentylatory chodzą tylko na klimie jak narazie 

18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground

 

one nie zaliczają sie tez przy wysokiej temp otoczenia? 

20200104_141123.jpg

Opublikowano

może pompa wody walnieta ? weź zagrzej auto do 90 na postoju i na postoju zacznij gazować trzymać na obrotach i zobacz czy temperatura spadnie 

 

aha temperatura spada podczas jazdy a stoi w miejscu na postoju do bra to nie to 

 

zeby na 100 procent wyeliminować termostat to weź zobacz czy po odpaleniu chłodnica robi sie ciepła potrzymaj na obrotach a ktoś niech patrzy może torche przepuszcza jednak ten termostat jak jest wieksze ciśnienie 

Edytowane przez adioss995

Opublikowano
  • Autor

juz ograniete, wtyczna od wentylatow nie byla do konca docisnieta i nie robily wentylatory i komputer falowal temperatura, juz jest wszystko okej, dzieki za pomoc ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

18339 - Coolant Fan Control Module (J293): Malfunction

 Ja mam ten błąd i też temperatura mi faluje, tylko nie wiem czy walniety moduł czy cały wentylator :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.