Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artur198300

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. artur198300 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. panowie proszę odpiszcie mi bo już włosy drę sobie koło na wałku rozrządu zostało założone odwrotnie czyli napisami do wierzchu a powinno być odwrotnie silnik to 1.8AEB silnik pracował równo tylko dziwne hałasy były z silnika obroty max do 2tys czy głowica poleciała czy da sie uratować ustawiając koło tak jak powinno być i rozrząd patrząc na koło to przestawienie było jakieś cztery zeby proszę o poradę może ktoś miał taki przypadek
  3. Znalazłem problem koło wałka rozrządu jest założone odwrotnie powinno być napisami do głowicy a jest odwrotnie silnik chodzi równo na wolnych obrotach ale są dziwne odgłosy z głowicy jak dodaję gazu do 2 tyś obrotów teraz zdaje sobie sprawę że muszę szybko odwrócić koło jak myślicie czy głowica nie dostała po d*pie?
  4. panowie mam zmartwienie silnik to po remoncie 1.8T aeb 1995 mam problem z ustawieniem rozrządu mianowicie po ustawieniu na znaki auto odpaliło ale mam muła i problem czujnik halla g40 podejrzewam przestawienie o jeden ząbek, ale jak to poprawnie ustawić na kole zamachowym mam dwa znaki kreskę i zero no i ustawiłem na zero z przodu znak na kole pasowym paska wielorowkowego pokrył się ze znakiem na obudowie rozrządu znak wałka też o co tu chodzi proszę o jakieś podpowiedzi
  5. artur198300 odpowiedział(a) na artur1983 temat w 1.8T
  6. Panewy kolbenszmit
  7. No myślę o korboach ARP są w dobrej cenie co myślicie o nich? zastanawia mnie że nie mają kanału smarnego do swożnia 20mm jak to się ma do trwałości z oryginałem
  8. Korby seria po obruóceniu panewki w jednej wiele nie narobiło do uratowania obecnie blok i głowica jeszcze nie odebrana z zakładu czekają na wał żeby wszystko spasować
  9. Nie wiem co myśleć ale krąży legenda że pierwsze AEB było kute i może właśnie mam taki silnik bo wał jest kuty i tłoki też albo ktoś w nim coś kombinował ?dlatego dziwi mnie że na tym forum nikt nie wie co jest z tym wałem
  10. Turbo to k03s z oznaczeniem 073 moc to 190KM ale po remoncie i dotarciu silnika będę walczył o około 220KM tak naprawdę to żadna moc z tego silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.