-
Problem z mocą!
Właśnie nie ma. Wszystko jest okej. Obudowę ściągnąłem i sucho.
-
dymek0195 obserwuje zawartość Wymiana serwa, problem z odpowietrzeniem , Problem z mocą! i Problem z ubywającym płynem chłodzenia
-
Problem z mocą!
Witam. Mam taki problem mianowicie jak popada deszcz auto traci moc, jest strasznie zmulone, kopci jak go przycisne to powyżej 2tys obrotów coś zaczyna jechać. Jak pogoda się poprawi wyschnie to jest wszystko w porządku. Gdzie szukać problemu? Dodam że nie pokazuje żadnych błędów
-
Problem z ubywającym płynem chłodzenia
I nie mam żadnych mazi pod korkiem. Olej czysty i płyn też
-
Problem z ubywającym płynem chłodzenia
Właśnie najdziwniejsze jest to że auto jest odpalone i stoi płyn nie cieknie A przejadę 2 km i już jest pod minimum. Z rury nic nie cieknie A jak ubywa to ewidentnie gdzieś jakby że Zbiorniczka i leje na półoś wtedy wszędzie jes mokro. A między lewa półosią a zbiorniczkiem nie ma żadnych węży tylko ten zbiorniczek który jak już pisałem wymieniłem na nowy i bez żadnej poprawy
-
Problem z ubywającym płynem chłodzenia
- Problem z ubywającym płynem chłodzenia
Witam. Mam problem z ubywającym płynem a mianowicie dolewam płyn, przejadę kawałek i za chwilę jest na minimum, nie zdarzyło się jeszcze żeby spadł poniżej zawsze do minimum i tak się utrzymuje. Mokro jest pod zbioorniczkiem wyrównawczym lecz wymieniłem cały zbiorniczek wraz z korkiem. Żadnej poprawy. Co jest grane? Dodam że nigdzie indziej żadnych wycieków nie ma.- Wymiana serwa, problem z odpowietrzeniem
Niestety nie mam kompa, a dziś już nigdzie nie podjadę bo pozamykane- Wymiana serwa, problem z odpowietrzeniem
Cześć, wymieniłem serwo razem z pompą i mam problem z odpowietrzeniem, pompowałem z 1h i żadnego efektu co może być powodem? zblokowana pompa ABS??- [B6 1.9 TDI PD] Problem z mocą!
Dodam że jakiś czas temu wymieniłem wszystkie przewody podcisnienia bo każdy był pekniety. I się uspokoilo. A od paru dni zaczęło się od nowa. A przewody wyglądają na dobre- [B6 1.9 TDI PD] Problem z mocą!
Witam. Mam pytanko odnośnie mocy, auto dopiero ciaaagnie się gdy dochodzi do 3 tys obrotów wtedy dopiero czuć że załącza się turbina ale i tak nie ma takiej mocy jaka powinien miec. Czasami go odcina nie przyjmuje gazu a po ponownym uruchomieniu silnika jest okej. I pytanie brzmi czym może być to spowodowane od czego najlepiej zacząć. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
- Problem z ubywającym płynem chłodzenia
dymek0195
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.