Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymek0195

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymek0195

  1. dymek0195 odpowiedział(a) na dymek0195 temat w 1.9TDI
    Właśnie nie ma. Wszystko jest okej. Obudowę ściągnąłem i sucho.
  2. dymek0195 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam taki problem mianowicie jak popada deszcz auto traci moc, jest strasznie zmulone, kopci jak go przycisne to powyżej 2tys obrotów coś zaczyna jechać. Jak pogoda się poprawi wyschnie to jest wszystko w porządku. Gdzie szukać problemu? Dodam że nie pokazuje żadnych błędów
  3. I nie mam żadnych mazi pod korkiem. Olej czysty i płyn też
  4. Właśnie najdziwniejsze jest to że auto jest odpalone i stoi płyn nie cieknie A przejadę 2 km i już jest pod minimum. Z rury nic nie cieknie A jak ubywa to ewidentnie gdzieś jakby że Zbiorniczka i leje na półoś wtedy wszędzie jes mokro. A między lewa półosią a zbiorniczkiem nie ma żadnych węży tylko ten zbiorniczek który jak już pisałem wymieniłem na nowy i bez żadnej poprawy
  5. Witam. Mam problem z ubywającym płynem a mianowicie dolewam płyn, przejadę kawałek i za chwilę jest na minimum, nie zdarzyło się jeszcze żeby spadł poniżej zawsze do minimum i tak się utrzymuje. Mokro jest pod zbioorniczkiem wyrównawczym lecz wymieniłem cały zbiorniczek wraz z korkiem. Żadnej poprawy. Co jest grane? Dodam że nigdzie indziej żadnych wycieków nie ma.
  6. Niestety nie mam kompa, a dziś już nigdzie nie podjadę bo pozamykane
  7. Cześć, wymieniłem serwo razem z pompą i mam problem z odpowietrzeniem, pompowałem z 1h i żadnego efektu co może być powodem? zblokowana pompa ABS??
  8. Dodam że jakiś czas temu wymieniłem wszystkie przewody podcisnienia bo każdy był pekniety. I się uspokoilo. A od paru dni zaczęło się od nowa. A przewody wyglądają na dobre
  9. Witam. Mam pytanko odnośnie mocy, auto dopiero ciaaagnie się gdy dochodzi do 3 tys obrotów wtedy dopiero czuć że załącza się turbina ale i tak nie ma takiej mocy jaka powinien miec. Czasami go odcina nie przyjmuje gazu a po ponownym uruchomieniu silnika jest okej. I pytanie brzmi czym może być to spowodowane od czego najlepiej zacząć. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.