Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz-uk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam serdecznie przepraszam ze ogrzewam kotleta ale mam kamerę , mam blendę . Co do wiazki to osoby zakładające ten dosc przydatny mod mogli by sie podzielic od kogo mozna wiazke nabyć nastepnie za cholerę jaki to adapter do rnse Powinien byc .Zeby to zespolić w jedność :) Bede wdzieczny za pomoc . Aha odrazu mowie nie dziala mi ten link u kolegi wyzej odnosnie adaptera .
  2. Mariusz-uk odpowiedział(a) na leh temat w Audi A4 B6/B7
    Witam kolego ja doposazalem sobie funkcje auto św w b6 i u mnie jest blad 02104 po przełączeniu na tryb auto św zapala mi sie na fisie komunikat żółta lampka . podlaczylem wszystko jak fabryka . i dalej sypie błedem na fis . lusterko mi swieci ( dioda na zielono ) jakies sugestie ?
  3. Dziś chciałem się podpiąć do wskznika turbo ale wyszły szopki bo trojnik jest złamały i teraz gdzie dziada podpiąć ???
  4. A powiedz mi oil pressure gdzie podpioles sie ?
  5. Super juz zamówiłem dziekuje za szybka odpowiedz
  6. Witam zakupiłem dodatkowe wskaźniki na słupek doładowanie turba , voltomierz oraz wskaźnik temperatury oleju ale mam taki dylemat ze nie wiem gdzie go zamontować (wkręcić) lub jednym kablem podpiąć się ?‍♂️ czy może ktoś powódź podpowiedzieć gdzie się podpiąć ? Dziekuje i pozdrawiam
  7. Kurcze a zna ktos oznaczenie skrzyni 5cio biegowej z 1.8t b6
  8. Mariusz-uk zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. Witam jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 b6 w cabriolecie od 2 miesiecy z fajnym silnikiem 1.8t bfb na codzien jezdze audi a8 d3 wiec cabriolet bedzie jako zabawka do modyfikacij problem polega na tym ze nie jest to quattro . znalazlem w pl mozliwosc zakupienia z audi a4 b7 cabrio quattro tylnego mostu poloski dyfer wal mocowanie wału dodatkowo dowiedzialem se ze zbiornik paliwa jest inny wiec i jego tez bede zmienial . nie wiem co ze skrzynia bo nie chce 6-cio biegowej tylko zeby byla 5-cio biegowa czy wystepowały takie ? nastepnie czy musze sterownik abs zmieniac ? czy moze zostac ten sam czy da cie przekodowac ? podobno trzeba tylnie linki od recznego na b7 zmieniac bo te z b6 sa krutkie . bedze wdzieczby za podpowiedzi itd . pozdrawiam
  10. Mariusz-uk opublikował(a) temat w 3.0
    Witam mam cvt skrzynie w moim asn-nie nastepnie mam dosc juz tej skrzyni szczerze . chcial bym zmienic z cvt na quattro na jaką skrzynie powinienem wymienic jakis kod moze skrzyni co podejdzie pod asn-a dzieki za pomoc i pozdrawiam
  11. Witam kolegow z forum . Mam nadzieje ze dowiem sie ciekawych rzeczy w sprawie silnika ASN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.