-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Witam ponownie U mnie pomogło wymiana pompy wysokiego ciśnienia paliwa , do tego po wyjęciu i montażu ,nie chciał odpalić wymiana komputera silnika pomogła.Takie dostałem info z Aso. Nie było opiłków metalu w pompie .
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Niestety obroty delikatne skacza na rozgrzanym po przejechaniu 50 km ,i na zimnym też,ciekawostka jest ze temperatura nie dochodzi do 90stopni,podobno ten typ tak ma?CZY walniety jest czujnik ? Pytanie mam czy warto wogule stosować srodki docczyszczenia ukladu paliwowego i wtryskiwaczy np;stp disel injector cleaner? Pozdrawiam MZ
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Dzięki temat jest dla mnie świeży szukam konkretnego rozwiązania problemu . Niestety auto jest daleko od Polskiej granicy i koszty mogą być tutaj bardzo wysokie. Mechanik bez diagnozy postawił na wymianę świec . Koszt ok 900 zł na polskie ,pewnie też się przyda tylko czy rozwiąże problem ? Jak rozwiąże problem dam znać Pozdrawiam audi a4 b8 allroad quattro 143 hp 2.0 tdi CAGA 2009/10r
-
bigosik obserwuje zawartość CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Witam czy znalazlo sie rozwiazanie tego problemu ? Regularor cisnienia common rail czy jest to praawdopodobne jal kolega napisal ? Ja dostalem,informacje od mechanika ze to swiece ? U,mnie delikatnie fałują też obroty na jałowym między 800 a 900 dwumas raczej odpada . Poproszę o pomoc w temacie .Z góry dziękuję Michal
-
Drgania na zimnym silniku
Czesc mam podobnie ,co było przyczyną drgań?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bigosik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta