Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

atlas1977

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez atlas1977

  1. Cześć wszystkim CZy ktoś może mi powiedzieć gdzie lub jak aktywować VIM w moim aucie. Produkcja 11.2017, po Vinie 2018 dziękuję
  2. Hej Sprawdziłem jak mówisz i Audi connect prosi o wpisanie nowego użytkownika pojazdu i podanie kodu. Tu się zatrzymałem. Kartę mam włożoną ale bez zalogowania Audi connect nie działa. Zastanawiało mnie tylko czy bez logowania się do tego ustrojstwa reszta rzeczy takich jak mapy będzie sie aktualizować. NIe używam samochodu na tyle intensywnie żeby Audi connect było niezbędnym narzędziem. Poza tym zastanawiam się czy istnieje możliwość odblokowania opcji video w czasie jazdy. Masz może wiedzę na ten temat? Pozdrawiam
  3. To niestety żadne zabezpieczenie i jak słusznie powiedziałeś, karta ląduje za oknem, w gnieździe zapalniczki zagłuszacz GPS i jazda....
  4. Przepraszam, zapomniałem napisać. Chodzi mi o używany samochód. Wydaje mi się, że zanim włożyłem kartę SIM, również mapa pokazywała korki. Próbowałem aktualizować mapę, moja jest z lipca 2018. Niestety wyskakiwał błąd połączenia z serwerem. Również ten sam problem wystąpił kiedy chciałem aktualizować oprogramowanie. Może mam już aktualne lub bez audi connect nie mogę tego zrobić? Nie wiem. Jedyna fajna sprawa, której nie mogę uruchomić to street view w google maps w nawigacji. Może tu potrzeba logowania w tym ustrojstwie.....
  5. Hej wszystkim Krótkie pytanko, czy są specjalne preparaty do czyszczenia VC w Audi, czy można potraktować to zwykłym płynem do czyszczenia LCD? Dzięki za pomoc
  6. Dzień dobry Chciałbym zapytać szanownych forumowiczów, jest sens wkładać kartę sim z dostępem do sieci jeżeli nie będę się rejestrować w Audi connect. Czy auto będzie miało zapotrzebowanie na internet nawet gdy nie będę korzystał ze wypomnianej usługi? Nie mówię, że Audi connect jest bee ale nie jest mi to w zasadzie potrzebne. Czy bez rejestracji korzystanie z sieci będzie zablokowane czy też mapa będzie pokazywać aktualną sytuację na drodze (np. korki) Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
  7. Witam uprzejmie wszystkich formumowiczów. Dotychczas A6 ale zmniejszyłem rozmiar i obecnie A4 wpadło mi w ręce i jestem z Wami :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.