Treść opublikowana przez bombel6622
-
Wentylator pomocy
Witam. W moim a4b6 1.9 130 włącza się wentylator jeden lewy na maksymalnych obrotach gdy auto jest zgaszone i zimne. Po przekręceniu kluczyka wyłącza się i po chwili znowu włącza jak auto jest zamknięta. Co to może być? Mechanik wczoraj otwierał od dołu maskę bo linka spadła może coś uszkodził....
-
Problem z instalacja haka...prosze o porade
Witam. Założyłem hak do mojej a4b6 1.9tdi 2003 automat. Elektryk podpiął się według schematów pod instalacje pociągnął wiązkę do przodu auta i działa połowicznie... Mój moduł to8E0 907 383 C. Lewa strona świateł działa normalnie a prawa jest tylko stop brakuje kierunku i pozycji. Co możne być przyczyna? Podpinałem drugi moduł i sytuacja jest identyczna. Czy to trzeba jakoś programować? Proszę o pomoc.
-
Sterownik skrzyni
Witam ile kosztuje sterownik skrzyni multitronic lub jego naprawa bark świata wstecznego
-
Brak świateł cofania
Nie....przekaźniki chyba są pod skrzynka bezpieczników....i trzeba chyba coś porozbierac żeby się do tego dobrać. Nie mam pojęcia jak się tam dostać
-
Brak świateł cofania
A wiesz który to przekaźnik? I jak się do nich dostać. Są chyba pod bezpiecznikami. A co to jest asb?
-
Brak świateł cofania
Witam. Proszę o poradę gdzie znajdę czujnik światła cofania a4 b6 1.9 TDI skrzynia multitronic. Światła się nie zapalają i parktronik nie włącza się razem z biegiem R. Trzeba uruchamiać ręcznie. Dodam że żarówki sprawne
-
Czujnik świateł
Prosze o pomoc z tym przekaznikiem? Znalazłem przekazniki za bezpiecznikami pod kierownica. ale ktory odpowiada za swiatła cofania??
- Czujnik świateł
-
Czujnik świateł
A macie jakieś foto który to przekaźnik i jak się do niego dostać?
-
Czujnik świateł
Witam wszystkich. Wiem że ten temat był poruszany ale nie mogę znaleźć czujnika świateł wstecznego. Byłem wczoraj pod autem szukałem pół godziny od dołu od strony pasażera na skrzyni. Poradzicie coś proszę. Jak i i gdzie go szukać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie