Treść opublikowana przez Wilku1911
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4F07N046812
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam proszę o rozkodowanie: WF0SXXGBWS8L29991 Z góry dzięki.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie : WVWZZZ3BZ2E251145 Pozdrawiam.
-
A4 b5 96r quattro. Jakie śruby do zawieszenia z tyłu
Witam. Tak jak w temacie, jakie śruby zastosować do zawieszenia z tyłu? Mogą być w całości gwintowane? Jaka twardość? Bo oryginałów brak.
-
2.6 jaki akumulator?
Proszę bardzo, kupuj Panie akumulator wedle takich wyszukiwarek. Daleko zajedziesz:)
-
2.6 jaki akumulator?
Witam Dev. Kod aku: J0F battery 320 A (70 Ah) Co polecisz do ok 500zł?
-
2.6 jaki akumulator?
Witam. Jaki akumulator polecacie do silnika wymienionego w temacie? Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: SJNFDAP11U0094322
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8DZTA112905
-
Problem z airbag
Czyli zapalnik do wymiany?
-
Problem z airbag
Witam. Zapis z vag-com: Controller: 8A0 959 655 C Component: Airbag V AUDI D00 Coding: 01022 Shop #: WSC 63241 1 Błąd Zapis.: 00655 - Seat Belt Tensioner Igniter: Passenger Side (N154) 33-10 - Resistance too Low - Intermittent Ktoś kojarzy?
-
Olej liqui moly Top tec 5w40
Ok dzięki za odpowiedź. Możesz wytłumaczyć dlaczego lepszy od LM?
-
Olej liqui moly Top tec 5w40
Wiem, mogłem pytać przed. Co Twoim zdaniem na przyszłość?
-
Olej liqui moly Top tec 5w40
Witam. Właśnie zalałem do mojej b5 2.6 quattro olej jak w temacie. Dobry wybór? Pozdrawiam
-
Przkroczona emisja spalin
Tak tylko benzyną. Zadymi ale to para wodna o tej porze to normalne.
-
Przkroczona emisja spalin
Czyli stawiacie na katalizator?
-
Przkroczona emisja spalin
Dodam że auto posiadam od 40 dni
-
Przkroczona emisja spalin
Na 40l ostatnio przejechałem +/- 330 km
-
Przkroczona emisja spalin
Jest, ale w jakim stanie? Tego nie wiem.
-
Przkroczona emisja spalin
Witam. Problem otóż : Na komputerze błędów brak. Spaliny przekroczone dwukrotnie. Na zimnym lubi zaśmierdzieć benzyną. Auto jedzie normalnie, nie kula, obroty ok. A4 b5 2.6 quattro ABC PB95
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. Michał okolice Zielonej Góry A4 b5 2.6 quattro ABC Sedan