Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ReaperPL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ReaperPL

  1. Z pewnością bardziej mnie przekonuje 205 bo nie będzie balonika . Opona będzie lepiej zaciągnięta z lekkim marginesem na ups krawężnik
  2. Mam mały dylemat jakie papcie na te felgi założyć tj 7Jx17. et37 wyżej wspomniane. rozważam między 205 /50 a 215 /45 . różnica niby nie wielka ...
  3. Czy np się nie pomyliłem?
  4. Chciałbym się podpiąć pod temat. Pacjent 2)a4 b5 avant 1.9 tdi zawiecha standard Chcę zakupić i założyć takie o to felgi; https://m.olx.pl/oferta/piekne-felgi-oem-audi-q5-q3-17-5x112-a4-a5-a6-a3-CID5-IDHVcsP.html z mojego researchu podejdą. potrzebuje potwierdzenia. pozdrawiam
  5. Witam to ja dodam swoją małą przygodę. Kolejno co wymieniane było. A drgania nadal są. Poduchy skrzynie wraz z plecionką Poduchy silnika (tu była cisza jakieś dwa tygodnie) nie telepotalo budą przy zapalaniu i gaszeniu . Na biegu jałowym również cisza Po dwóch tygodniach telepot... kierownica lata do 1100 obr. Wymieniona dwumasa wraz ze sprzęgłem. I jestem w kropce... Poduszki wszystkie lemfordera wraz z przednim odbijakiem. Dwumas zrobiony. Rozrząd robiony 10k temu wszystkie części mam od kolegi dzika.. Jakieś sugestie.. poduchy silnika dwa razy wymienione nawet i kij dała druga wymiana ani chwili spokoju.. Może jakieś korekty na pompowtryskach.. może sprzęgło alternatora.. nie wiem. Silnik AJM TDI 116KM POZDRAWIAM SERDECZNIE
  6. Jak dotąd brak odpowiedzi
  7. A więc jak to łopatologicznie uczynić Pany
  8. '' W rękach '' przychodzi mi na myśl wypchniecie tłoka pedałem hamulca na pewien dystans następnie zablokowanie pedału kijem. Przyrząd do wkrecania tylnego tłoka przy okazji rurkę do odpowietrznika i do butelki. Odkręcenie odpowietrznika i jazda z wkrecaniem tłoka do końca? Czy to poprawne rozumowanie?
  9. O kurcze, więc jak to uczynić. Regenerowalem dwa tylne... Ajaj aj
  10. Temat z głowy panowie teraz dokładnie odpowietrzenie. Mimo iż miałem wciśnięty pedał hamulca przy swoich operacjach pozdrawiam
  11. Przylgnie na zacisku właśnie oczyszczalem delikatnie papierkiem 1800 na mokro (ślina). Gwint wewnętrzny jak i śruby również czyścilem. Możliwe że nie dopierdzielilem odpowiednio mocno. Wszystko mam zmontowane i tam akurat klucz oczkowy nie wejdzie a nie będę próbował zwykłym płaskim aby nie objechac łba. Foty rano podrzucę zobaczymy czy pocieknie przez te kilka godzin postoju. ( niepotrzebnie wycieralem wszystko ale wiem na pewno że z tego miejsca a nie z innych elementów zacisku które rozbieralem) Pozdrawiam i udanego wieczoru
  12. Witajcie odgrzebię starego kotlecika. Również mam problem z przykreceniem przewodu płynu hamulcowego do zacisku aby nie ciekło. Jestem ogólnie po regeneracji tylnych zacisków cztery dni zeszły. Dzisiaj miałem wziąć się za odpowietrzanie i zobaczyłem zapocenie przy mocowanianiu tegoż przewodu. Jakie są tam uszczelki? Stalowe nierdzewka to wiem ale wymiar ktoś coś? Pozdrawiam Chris
  13. Dziękuję i pozdrawiam.
  14. Panowie może tylko podepnę się pod temat spodobały się takie felgi prawdopodobnie od b8 https://m.olx.pl/oferta/alufelgi-audi-16-7-5j-5x112-oryginalne-CID5-IDyRrHu.html#position=3&page=1 Oryginalnie w b5 mam felge 7Jx16x45Et Tutaj et jest to samo jak i średnica. Jedynie pół cała szersza felga. Rozrysowalem sobie ładnie pięknie symterie i et na kartce i wyszło mi że będzie felga będzie no od osi w każda stronę wystawiać te~ 0.65cm w każda stronę. I teraz pytanie. Czy będzie ona wystawać / obcierac gdzieś? (panikarz) i ciekawe czy ori śruby będą pasować... Pozdrawiam i udanej niedzieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.