Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzegorz 1503

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak bo jak tam chcialem się połączyc z audi to nawet chwyciło jakoś, ale radio mam w wersji niemieckiej a symbol bluta się pojawił na wyświetlaczu, i od tamtej pory tylko audi widać ale nie wiem czy moje
  2. Klubowicze mam problem z oryginalnym radiem RNS E nie mogę połączyć się z telefonem? Jakieś porady wskazówki? Do tej pory nie było mi to potrzebne ale teraz proszę o pomoc. Z góry dziękuję za informację, pozdrawiam Grzela
  3. To jedz tam a nie szukaj. Cały osprzęt silnika, turbo i pompę oleju fachowo ci nie powiem, sami znaleźli inne usterki z którymi bym nie pojeździl, długo gadać, co do ceny ci nie pomogę bo u mnie było deczko więcej do naprawy
  4. Ja oddałem swoje do CK Wrocław, szmat drogi, ale się opłacało jestem zadowolony. Zadzwoń do nich. Pozdrawiam
  5. Grzegorz 1503 opublikował(a) temat w Dolnośląskie
    Polecacie jakieś sprawdzone miejsce na wstawienie auta? Szybko koszty wiadomo średnie, żeby audi było nie zniszczalne kilka lat, bo już żyje pod kreską. okolice Wrocławia
  6. Grzegorz 1503 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Od dwóch miesięcy byłem szczęśliwym posiadaczem A4, doputy dopuki nie wyskoczyła mi inspekcja do zrobienia, żeby nie było pojechałem oczywiście do autoryzowanego serwisu audi, i się zaczęły schody, wyszło turbo co nie dawno ponoć było robione i przeguby wewnętrzne? Jest takie coś? Cały kosztorys wycenili na 3500euro, teraz moje pytanie, co byście zrobili na moim miejscu naprawiać czy odpuścić i się pozbyć autko ma przejechane prawie 280000? Proszę o poradę bo glowa aż boli
  7. I już mam pierwsze problemy wyciek oleju, turbo i przeguby wewnętrzne
  8. Od niedawna jestem właścicielem Audi A4 Avant b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.