Treść opublikowana przez Okiem
-
Nakładki na pedały do Audi A4 B9
Na Ali nakładki kosztują około 80 PLN (21 $) - jakość generalnie jest średnia -> w oryginałach zaczepy zachodzące na pedał są z lekko elastycznego plastiku, w podróbach są z twardej gumy -> zdarzają się zarysowania na metalowej części nakładek -> dopasowanie jest OK, montaż łatwy Z perspektywy cena-jakość - są super. Dla pedantów których boleć będzie rysa na nakładce - nie do przyjęcia :-) Jak dla mnie - cena 80 PLN jest adekwatna do takiej części, nie dałbym 300 PLN ani tym bardziej 700
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Jak pewnie wiecie A4 Allroad (B9) Fl ma zaszytą kartę SIM do obsługi Audi Connect z transferem danych w cenie auta. Jednak część usług nie będzie aktywna na starcie np *internetowe radio" lub podcasty. Aby aktywować ich działanie należy wykupić Pakiet danych internetowych od dostawcy. 1. W celu aktywacji pakietu danych internetowych, należy zarejestrować się na stronie: Automotive Portal AUDI.CUBICTELECOM.COM Cubic Telecom’s Data Plan service is an in-car WiFi hotspot service provided by Cubic Telecom that gives you an uninterrupted high-speed internet experience, whether you are keeping in contact with friends and family... Po dokonaniu rejestracji, należy dodać pojazd po numerze VIN, a następnie wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych. 2. Ceny są niestety słabe (dużo drożej niż w sieciach komórkowych), jedyny plus to działanie w całej EU
-
Pneumatyczna vs. elektryczna regulacja wsparcia odcinka lędźwiowego
temat stary ale dla pokoleń: elektryczna działa w oparciu o mechaniczne przesuwanie "kształtek" wewnątrz fotela tak by powstawało wybrzuszenie. Pneuma - działa w oparciu o pompowanie poduszeczek ukrytych we wnętrzu fotela - jest wygodniejsza i bezpośrednio nie masz kontaktu z twardym elementem konstrukcyjnym fotela. . Rożnica nie jest jakaś kolosalna ale oczywiście pneumatyczne podparcie jest bardziej komfortowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć koledzy przesiadłem się właśnie Paska (szkoda całkowita) na nowe A4 Allroad (2019), chetnie poczytam i powymieniam się info o użytkowaniu, zwłaszcza w obszarze usług zdalnych. Na VAGach trochę się znam, z Audi nie miałem wcześniej do czynienia wiec na razie będę pewnie raczej szukał info. Szerokiej dla Was!