Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skeili1.8T

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za potwierdzenie moich podejrzeń
  2. Panowie, taki licznik jak na foto z b6 1.8T bex. Podejdzie do b7 1.8t 2007?
  3. Raczej za ramką nic nie ma, ja mam przy blendzie klapy, wtedy można obok klamki bagażnika tylko w klamce trzeba przeprowadzić.
  4. Wzdłużnego nie ma, jedynie ten poprzeczny jest taki jak na nagraniu wydaje się nie za duży i raczej nie ociera o obudowę, ale jakoś się przestraszyłem i wolałem dopytać. Dzięki
  5. Witam, tak jak w temacie, na zakupionej turbinie, gdzie właściciel mówił, że od nowości nie zakładana, wyczuwalny jest lekki luz. Może ktoś podpowie czy jest to w granicach normy czy raczej reklamować. Dzięki video-1604868709.mp4
  6. Skeili1.8T odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B6/B7
    A co do fmic/jrspec , najlepiej kupić sam IC i spawać na aucie, czy ten zestaw który mają na stronie fmic, też jest ok?
  7. Skeili1.8T opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, planuję podnieść swoje seryjne bfb powyżej 200 koni, ale mam kilka pytań jak najbardziej optymalnie to zrobić Mam zakupione wtryski Saab brązowe Aero( wystarczą czy zmieniać?). Chciałbym założyć fmic, pytanie jaki wymiar rdzenia byłby odpowiedni. No i najważniejsze, model turbiny. K03 p&p geremi, czy k03s, czy może jeszcze całkiem coś innego? Z góry dziękuję za podpowiedzi
  8. Skeili1.8T odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B7
    Dzięki za odpowiedź Rozumiem, że najlepiej szukać kolorowych z 1.8t lub 1.6, tylko nie mogę znaleźć jakie w tych wersjach występowały kody liczników. Jakby ktoś podrzucił, było by super, fajnie jakby były też angielskie wersje, najwyżej przerzuci się tarcze.
  9. Skeili1.8T opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, wie ktoś jaki może być numer zegarów ze zdjęć( podobno pochodzą z 2.0tfsi b7), i czy podejdą one zamiast czerwonych zegarów 7k rmp i 260 km/h? Dzięki
  10. Skeili1.8T zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  11. Rozumiem, uwzględnię to co napisałeś, jednak mam jeszcze pytanie co to jest za wartość : Potrącenie 15 %, jest to jakiś uwzględniony rabat od sklepu? i tak samo czy RBG 65 nie jest zbyt niskie?
  12. Witam, Temat jest dość ciekawy, jakoś miesiąc temu Pani cofnęła w moje auto, skutkiem czego było połamanie ramki rejestracyjnej ( 8E0 807 285 BA / 8E0 807 285 AT ), oraz lekko przerysowany zderzak( co uwzględniłem w dokumentach ), po spisaniu oświadczenia złożyłem wniosek do ubezpieczyciela ponieważ Pani była w stanie mi zapłacić 100 zł. Z ciekawości sprawdzałem ile może kosztować taka ramka i jedynie jaką znalazłem to oryginalna z ASO za ponad 300zł. Dziś otrzymałem dokument z wyceną, na lekko ponad 170 zł, gdy starałem się wyszukać elementy uwzględnione w kosztorysie udało mi się napisać do konsultanta BHMD, skąd pochodzi jeden z elementów na liście, poinformował mnie, że dany element jest nie dostępny i raczej nie będzie oraz przesłał mi zdjęcie tego elementu, który moim zdaniem nie ma prawa pasować do mojego auta.Zarysowania lakieru nie zostały uwzględnione w kosztorysie, jedynie koszt ramki, która jest inna niż oryginalna, dodając fakt że jest to zamiennik. Co polecacie w takiej sytuacji napisać w odwołaniu? W załącznikach dodaję zdjęcia mojej ramki, ramki przesłanej od ubezpieczyciela, kosztorys ubezpieczyciela. Pozdrawiam calculation.pdf
  13. Witam, również mam problem z szumami w radiu. Początkowo tylne głośniki działały ale sporo ciszej, postanowiłem kupić konwerter i tak jak w instrukcji, wyciąć kabelki z wtyczki i połączyć je z czinczami. Na tylnych głośnikach pojawił się szum, tylko w momencie kiedy są włączone światła, obojętnie jakie, szumią nawet na postojowych. Gdy wypinam czincze z konwertera i wpinam do gniazda, szum ustaje,ale jak wiadmo dźwięk na tylnich głośnikach spada praktycznie do 0. Jakieś rozwiązania?
  14. Skeili1.8T odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w 1.8T
    Sorry, nigdy wcześniej tego nie robilem, mimo to dzięki za podpowiedź.
  15. Skeili1.8T odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w 1.8T
    Mógłby ktoś jeszcze podrzucić jakieś foto, albo instrukcję gdzie dokładnie i jak się dostać do tego czujnika?
  16. Skeili1.8T odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w 1.8T
    Okej, po weekendzie podmienię z bratem, ma tą samą a4 co ja, dam znać najwyżej czy coś wyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.