Treść opublikowana przez klucha2809
-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
Mam luz na łożyskach przy mechanizmie różnicowym na wyjsciu prawej polosi w audi a4 b8 z 2015 r ze skrzynia stronic. Jakie numery czesci potrzebuje żeby wymienic elementy które za ten luz odpowiadają? Ponad to od razu chciałbym wymienić olej w skrzyni oraz mechanizmie różnicowych. Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał jakie oleje ile litrow oraz filtry no i te lozyska przy półosi. Dziękuję z góry. Vin: WAUZZZ8K8FA126064
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
I rozumiem ze mam podprowadzic z tegi zrodkla kabel i wpiac sie w kostke z radia ?
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
A poza tym reszte tych przewodow dobrze podlaczylem?
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
Ok do wieczora postaram sie to ogarnac, teraz nie mam mozliwosci :/
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
Auto a4 b6 avant. 2001/2002 rok. Silnik 2.5 tdi 155km skrzynia manual. Nie wiem tylko jaki ten modul. Moge napisac jedynie tyle ze na fisie nie mam komunikatow np o spalonej zarowce, moze cos Ci to wyjasni
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
Nie wpinalem nic w kostke quadlock
-
Montaż kamery cofania pod RNS E
- Montaż kamery cofania pod RNS E
Teraz tak, jesli chodzi o czewony czincz z kamery cofania, on posiada 2 kable czarny podlaczylem do masy i czerwony podlaczylem do swiatla wstecznego z lampy. I to samo zrobilem przy interfejsie, czarny do masy i czerwony do plusa stalego(ktorys tam z radia wzialem)- Montaż kamery cofania pod RNS E
Rns e zwykly... kodowanie robilem, adaptacje kanal 4 z 0 na 1 tak?- Montaż kamery cofania pod RNS E
Witam. Mam problem w podlaczeniu kamery cofania w a4 b6. Samochod poczatkowo nie mial rns e, dolozylem navi, teraz chcialem podlaczyc kamere cofania ale nie odpala. W zalaczniku zdjecie interfejsu i kamerki, moze ktos doradzi co i gdzie. - Montaż kamery cofania pod RNS E