-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Hmm.. To ten n75 jest koło lampy z przodu ? A n18 jest niedaleko filtra kabinowego ?
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)W zasadzie tego nie robiłem, próbowałem odrecic zardzewiałe śrubki to się obrabiały. Tyle że wymieniłem 4 przeolywki i każda po podpieciu robi ten sam problem więc nie sądzę że tu leży problem ;/ ;( Ale jutro sprawdzę jeszcze raz. Zamówiłem uzywke jeszcze zaworku n75 na podmiankę oraz kolejna przeolywke dla pewności. Już mi ręce opadają. Nie wiem gdzie szukać. Jak odłączam pięknie śmiga ale jak podłącze przeolywke to nie jedzie ,słaby strasznie się robi .
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Sztanga pracuje jak należy, zaworek daje cisnienie . Po idlaczeniu przeplywki auto się zbiera jak trzeba ale przeladowuje ciągle. Dziś patrzyłem multimetrem to brak 5v na 4 pinie oraz 4+3 brak 5 v. Tyle że u mnie kotka mierzona od prostej krawędzi pin 1 . Zrobiłem logi z odłączona przeplywka log bez przeplywki.CSV
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Nieznajomy Mieciu odpowiedział(a) na Nieznajomy Mieciu temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Filtr powietrza zmieniałem około 3tys temu nawet chyba nie. I pękło mi turbo w pół. Zmieniłem na regenerowane oraz wymieniłem intercooler bo miałem dziurawy i od tej wymiany tych rzeczy nie da się jeździć poprawnie. Wężyki sprawdzone ,zrobiłem logi . Podczas robienia logow doszedłem do 4tys około i po odpuszczeniu gazu zaś odcięło turbo ,przeladowanie było. Gorba granicą przekroczona 0575
-
-
Problem z przyspieszaniem oraz z rozłączaniem turbosprężarki w A4 B6 2.5TDI
Czy ktoś może odczytac mu logi i powiedzieć czy przeplywka i turbo są sprawne? iScanner: making your documents better than they are! ISCANNER.COM iScanner is the #1 document scanning assistant for facilitating online document management...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E54A209121 proszę tutaj mój VIN i dziękuję!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich . Mam nadzieję że będziecie wsparciem dla mnie w trudnych chwilach i problemach przy aucie . Miło wszystkich poznać. Pozdrawiam !
Nieznajomy Mieciu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta