-
Michals4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Michals4 obserwuje zawartość Stuki w silniku nie zawsze
-
Stuki w silniku nie zawsze
Witam mam problem otóż słyszę jakieś stuki w silniku jak skrzynia jest na p jak jest na innym biegu nie słyszę nic żadnych błędów na kompie nie ma stuki słychać tak od strony pasażera i nie zawsze je słychać nie wiem ostatnio dolewalem oleju do skrzyni tak 0.5l czy to skrzynia wydaje mi się że stuki dochodzą z silnika bardziej je słychać w środku auta ma ktoś jakieś pomysly
-
Zawias od s4 b6
Amortyzator tylny Audi / Seat, TA-Technix bez regulacji twardości. z Reb.30mm * Nr art .: STAU07H-tat / FKZZAU62-fka CHF 85.10 / szt Producent: Audi Model: A4 z kabrioletem, Seat Exeo typ: A4 (8E2, B6), A4 Avant (8E5, B6), A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7), A4 Avant (8ED, B7) EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) Rok: 11.00 - oś: HA Tłoczysko skrócone (odbicie), aby zapewnić wstępne napięcie sprężyny (zalecane od obniżenia o 40 mm) najlepsze wykonanie ścisły głos lepsze zachowanie na zakrętach więcej przyjemności z jazdy Amortyzatory TA-Technix dostępne dla wielu typów pojazdów. Okres gwarancji wynosi 2 lata Więcej artykułów w tej grupie artykułów <<< Amortyzator tylny Audi / Seat, cena serii młotków * Amortyzator tylny Audi / Seat, Bilstein B4 bez regulacji twardości + reb. Amortyzator tylny Audi / Seat, Bilstein B6 bez regulacji twardości + reb. Amortyzator tylny Audi / Seat, Bilstein B8 bez regulacji twardości. z Reb.25mm *
-
Zawias od s4 b6
Ta technix evostau07h nie wiem czy to coś podpowie
-
Zawias od s4 b6
Witam mam pytanie czy zawieszenie od s4 b6 1bd będzie pasowało do a4 b6 obecnie mam założone jakieś ta technix kupiłem auto z takim zawieszeniem i czy auto na zawieszeniu od s4 będzie wyżej stało czy niżej pozdrawiam
-
Speca od ASN Sulejówek
Siema możesz mi dac namiar na tego gościa z Sulejówek pozdrawiam
-
3.0 asn rozrząd dobry mechanik
Ok dzięki znalazłem ktoś wrzucił nawet nr tel
-
3.0 asn rozrząd dobry mechanik
Witam da ktoś namiary na dobrego mechanika w mazowieckim rozjechany rozrząd mam w audi a nie chce oddawać auta jakiemuś pseudofachowcowi pozdrawiam
-
Audi a4 3.0 asn problem z wspomaganiem
Dzięki za info napisałem wiadomość na pw trzeba pas przedni zdejmować żeby tą pompę wymienić
-
Audi a4 3.0 asn problem z wspomaganiem
Witam poczytałem trochę na forum odnośnie wspomagania i mam parę pytań do bardziej doświadczonych właścicieli aut, otóż nabyłem auto z 3 litrowy motorem asn i po jakimś czasie pompa wspomagania zaczęła pojękiwac po dłuższej jeździe więc postanowiłem wymienić płyn do wspomagania wyciągnąłem około 2 litrów czarnego błota plukalem układ febi zielony mineral i pompa dalej wyje A w zbiorniczku płyn jakby się gotował .. i teraz pytanie jak sprawdzić czy układ jest zapowietrzony i czy to jest może zużyte pompa. Z magla nic nie widać żeby coś cieklo czy da się zdiagnozować poprzez vcds czy pompa jest sprawna pozdrawiam
-
Potrzebny fachman od diagnostyki
dzieki za pomoc juz znalazłem
-
Potrzebny fachman od diagnostyki
Dzięki wielkie jaki ten kabel trzeba sobie kupić taki obd2 każdy jeden będzie smigal
-
Potrzebny fachman od diagnostyki
Auto to a4 b6 3.0 quattro asn
-
Potrzebny fachman od diagnostyki
Witam wszystkich mam pytanie kogo polecacie z okolic Radomia do diagnostyki .. kupiłem auto i chciałem podjechać do kogoś kto zna się na diagnostyce komputerowej audi i sprawdzi ten samochod
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich uzytkownikow