Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vanDahl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. LPG Tech, jakie konkretnie podzespoły to musiałbym poszukać. Ale zastanawia mnie, czy to może być faktycznie powód telepania na zimnym, ponieważ, o słabym ciśnieniu reduktora wiem, ale problem wypadania zapłonu pojawia się tylko na benzynie i tylko po czasie jak obroty spadają automatycznie po odpaleniu auta na około 740~780. Więc przestałem w pewnym momencie w ogóle jeździć na LPG (i jeżdżę do tej pory) i dalej to samo....
  2. Zrobiłem dzisiaj na LPG. Coś się nasuwa? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  3. Robiłem wszystkie z odpiętym najwyraźniej źle zinterpretowałem wcześniejszego posta. W takim razie powtórze 2+33 i wrzuce jeszcze raz
  4. Zrobiłem dzisiaj na LPG. Nie wiem czy to istotne, ale znajomy się podłączył pod mój gaz niedawno i stwierdził, że reduktor nie wyrabia. Zdaje się, że ciśnienie spadało do 0,4 Bar przy depnięciu i szykuje się zestaw naprawczy albo wymiana reduktora. Dzisiaj przy robieniu logów poczułem to mniej więcej w okolicach 5k obrotów. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  5. Świece dałem nowe, platynki od NGK. Przem8 a gdzie znajdę tą wtyczkę? Coś zaraz poszukam w necie i jutro postaram się wrzucić.
  6. Witam, mam prośbę o sprawdzenie, co może być nie tak. Problem występuje tylko na zimnym silniku i objawia się takimi błędami. 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult) P1128 - 001 - System too Lean - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 008 - 16686 - Cylinder 2 P0302 - 008 - Misfire Detected Sprawdzałem świece, cewki, czyściłem przepływkę, sonda neby pracuje OK wg VCDSa, ale dzisiaj jeszcze sprawdzę multimetrem. Była dziura w odmie i myślałem, że to to, ale po wymianie nic się nie zmieniło. Myślę jeszcze, żeby zamienić wtryskiwacze miejscami, ale powoli kończą się pomysły.... Będę wdzięczny za każdą poradę. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  7. Witam serrrrrrdecznie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.