Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam1994

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Audi a4 b9 2.0 TDI, 190KM, DETA. Błąd wtryskiwacza Adblue. Gdzie szukać przyczyny ?
  2. Panowie/Panie potrzebuje kupić pompe adblue ze zbiornikiem wraz z modułem (sterownikiem) do mojej Audi A4 b9 2017, 2.0 TDI, DETA. Nr części jaki mnie interesuje : Sterownik - 4MO 907 355 B Pompa - 4077103AD Zbiornik - 4067425AE Chciałbym kupić cały zestaw, oczywiście sprawny. Płacę jak za złoto ( z przymrużeniem oka )
  3. Czy mogę to zrobić zwykłym autoscanerem jakimś kupionym w internecie czy koniecznie muai to byc z obdeleven? Nigdy nie korzystałem z takich urządzeń a widze ze duzo osób korzysta właśnie z tego
  4. Dzień dobry Panowie/Panie. Poszukuję pomocyz moją b9. Poczytałem trochę, przewertowalem forum, ale nie do konca znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Zaczynając od początku. Zaczął mi się włączać komunikat odnośnie Adblue w losowych momentach jazdy, po czym znikał (różnie - raz po prostu w trakcie jazdy, raz po zgaszeniu i odpaleniu silnika lub po dłuższym postoju ) , na kompie u mechanika żadnych błędów... Problem z tymi komunikatami zniknął sam z siebie. Jakis czas później podczas jazdy przy wrzuceniu na tryb sport i wyższych obrotach (powyżej 3tys) samochód jakby odciął gaz i wpadly dwa komunikaty : 'Napęd awaria-prosze udac sie do serwisu ' oraz drugi 'Uklad regulacji prędkości obecnie niedostępny, patrz instrukcja ' ale po zgaszeniu oba komunikaty znikają i wszystko wraca do normy do momentu przekroczenia wyższych obrotów -wtedy sytuacja się powtarza, a po ponownym uruchomieniu znowu jest ok. Na codzień jeździłem przez jakiś czas po prostu nie przekraczając 3 tysięcy obrotow i jest ok, ale dzisiaj znowu wpadl komunikat adblue razem z check engine.. Na ten moment zostało mi jeszcze 500 km i nie wiem co z tym fantem zrobić. Myślę nad zakupem nowego lub uzywanego sterownika adblue ale nie wiem czy kupić taki sam czy szukać z innym oznaczeniem na końcu (moj wrzucam w fotkach podglądowych) . Podpowiedzcie co zrobić, od czego zacząć, za co się zabrać najpierw żeby i na wysokich obrotach nie było problemu z jazdą no i żeby ogarnąć to adblue. Prosze o pomoc
  5. Witam. Próbuje znaleźć czujniki, ale udało się zlokalizować tylko jeden z tylu.. Szukam już dobrą godzinę... Wie ktos może gdzie dokładnie znajduje się drugi? Audi a4 b9, 2017, 2.0 tdi
  6. Zdecydowanie nr 1, przynajmniej tak mi się wydaje. Zwykłą stacyjka tez od razu nie odpalasz na opor tylko przechodzi to tak naturalnie na zaplon i następnie przekręcenie na odpalenie właściwe ? W każdym razie ja tak robię, w zimie szczególnie zeby świece się nagrzały, czasami przy większych mrozach nawet zaplon dwa razy a potem odpalam. Ale to chyba jak kto woli i kwestia indywidualnego wyczucia swojego auta ?
  7. Witam. Moja Audiczka wymaga wymiany uszczelki miski olejowej automatycznej skrzybu biegów (na serwisie stwierdzili, że się gdzieś tam lekko poci). Chcę to wymienić a pezy okazji olej w skrzyni. Posiadam skrzynie STronic 7 biegowa. Czy wymiana oleju powinna być dynamiczna czy statyczna? Audi a4 b9, 2017 rok, 2.0 diesel TDI Podrzucam VIN : WAUZZZF45HA099634 Może ktoś podpowiedzieć? Nie znam się na tym więc proszę o radę gdyż mechanik u którego miałem to robić właśnie powiedział, że niestety nie zrobi dlatego, że osiada maszyny do dynamicznej wyniany
  8. No właśnie nie wiem, dlatego pytam ?
  9. Jakiś pomysł jak temu zaradzic? Czy wymiana uszczelki raz na jakis czas po prostu?
  10. Adam1994 odpowiedział(a) na Adam1994 temat w Audi A4 B8
    A co w momencie kiedy odpalam zimne auto po dwudniowym postoju i od razu włącza się wentylator? Czy to normalne? Tak jakbym dlugo jeździł w wysokich temparaturach i silnik potrzebował chłodzenia
  11. Witam. Po ostatnim serwisie kazano mi wymienić uszczelkę miski olejowej skrzyni biegów bo lekko zaczyna się pocić (skrzynia automatyczna, s-tronic). Pan mechanik zaproponował mi z taką usługę 1000-1200 zł. W tej cenie 650 zl to oryginalna uszczelka oraz olej. Proponowany olej do skrzyni przez niego to Ravenol (7 litrów). Proszę o radę czy jest to dobry olej? Czy cenowo jest to normalna cena? Czy przy wymianie oleju wymienia się również jakieś filtry itd? Jestem laikiem w temacie więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pacjent Audi A4 B9, 2017rok, 2.0 diesel, 190KM Podrzucam VIN, może ktoś konkretnie bedzie umial dobrac mi wszystkie co potrzeba i oszacowac koszty VIN: WAUZZZF45HA099834
  12. Adam1994 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  13. Adam1994 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam. Potrzebuje odpalić auto mamy awaryjnie czyli na kablach. Czy będąc dawcą prądu mam podpiąć się pod akumulator czy mogę pod punkty wyprowadzone pod maską?
  14. Adam1994 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Mam dwa pytanka. 1.Kiedy należy wykonać wymiane rozrządu? Mam już ponad 115 tysięcy przejechane od nowości. 2. Kiedy wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów? Pacjent Audi a4 b8 2017 2.0 diesel 190 kk, automat
  15. Adam1994 odpowiedział(a) na Adam1994 temat w 2.0TDI
    Maska nie ruszona więc chyba nie bardzo, jedynie zderzak dostał lekko i grill. Nie znam się za bardzo na tym. Można sprawdzić w jakiś sposób czy nie odpaliło tych ładunków zawiasów maski?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.