-
Adam1994 obserwuje zawartość Wymiana rozrządu , Błąd wtryskiwacza AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA , Pompa adblue i moduł do Audi A4 B9 2.0 TDI DETA i 6 innych
-
Błąd wtryskiwacza AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
Audi a4 b9 2.0 TDI, 190KM, DETA. Błąd wtryskiwacza Adblue. Gdzie szukać przyczyny ?
-
Pompa adblue i moduł do Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
Panowie/Panie potrzebuje kupić pompe adblue ze zbiornikiem wraz z modułem (sterownikiem) do mojej Audi A4 b9 2017, 2.0 TDI, DETA. Nr części jaki mnie interesuje : Sterownik - 4MO 907 355 B Pompa - 4077103AD Zbiornik - 4067425AE Chciałbym kupić cały zestaw, oczywiście sprawny. Płacę jak za złoto ( z przymrużeniem oka )
-
Problem z Adblue, napędem i układem regulacji prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Czy mogę to zrobić zwykłym autoscanerem jakimś kupionym w internecie czy koniecznie muai to byc z obdeleven? Nigdy nie korzystałem z takich urządzeń a widze ze duzo osób korzysta właśnie z tego
-
Problem z Adblue, napędem i układem regulacji prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Dzień dobry Panowie/Panie. Poszukuję pomocyz moją b9. Poczytałem trochę, przewertowalem forum, ale nie do konca znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Zaczynając od początku. Zaczął mi się włączać komunikat odnośnie Adblue w losowych momentach jazdy, po czym znikał (różnie - raz po prostu w trakcie jazdy, raz po zgaszeniu i odpaleniu silnika lub po dłuższym postoju ) , na kompie u mechanika żadnych błędów... Problem z tymi komunikatami zniknął sam z siebie. Jakis czas później podczas jazdy przy wrzuceniu na tryb sport i wyższych obrotach (powyżej 3tys) samochód jakby odciął gaz i wpadly dwa komunikaty : 'Napęd awaria-prosze udac sie do serwisu ' oraz drugi 'Uklad regulacji prędkości obecnie niedostępny, patrz instrukcja ' ale po zgaszeniu oba komunikaty znikają i wszystko wraca do normy do momentu przekroczenia wyższych obrotów -wtedy sytuacja się powtarza, a po ponownym uruchomieniu znowu jest ok. Na codzień jeździłem przez jakiś czas po prostu nie przekraczając 3 tysięcy obrotow i jest ok, ale dzisiaj znowu wpadl komunikat adblue razem z check engine.. Na ten moment zostało mi jeszcze 500 km i nie wiem co z tym fantem zrobić. Myślę nad zakupem nowego lub uzywanego sterownika adblue ale nie wiem czy kupić taki sam czy szukać z innym oznaczeniem na końcu (moj wrzucam w fotkach podglądowych) . Podpowiedzcie co zrobić, od czego zacząć, za co się zabrać najpierw żeby i na wysokich obrotach nie było problemu z jazdą no i żeby ogarnąć to adblue. Prosze o pomoc
-
Gdzie znajduje się drugi czujnik temperatury płynu chłodzącego w Audi A4 B9 2.0 TDI?
2.0 TDI DETA
-
Gdzie znajduje się drugi czujnik temperatury płynu chłodzącego w Audi A4 B9 2.0 TDI?
Witam. Próbuje znaleźć czujniki, ale udało się zlokalizować tylko jeden z tylu.. Szukam już dobrą godzinę... Wie ktos może gdzie dokładnie znajduje się drugi? Audi a4 b9, 2017, 2.0 tdi
-
zapalanie 2.0 TDI przyciskiem start/stop
Zdecydowanie nr 1, przynajmniej tak mi się wydaje. Zwykłą stacyjka tez od razu nie odpalasz na opor tylko przechodzi to tak naturalnie na zaplon i następnie przekręcenie na odpalenie właściwe ? W każdym razie ja tak robię, w zimie szczególnie zeby świece się nagrzały, czasami przy większych mrozach nawet zaplon dwa razy a potem odpalam. Ale to chyba jak kto woli i kwestia indywidualnego wyczucia swojego auta ?
-
Wymiana dynamiczna czy statyczna w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B8?
Witam. Moja Audiczka wymaga wymiany uszczelki miski olejowej automatycznej skrzybu biegów (na serwisie stwierdzili, że się gdzieś tam lekko poci). Chcę to wymienić a pezy okazji olej w skrzyni. Posiadam skrzynie STronic 7 biegowa. Czy wymiana oleju powinna być dynamiczna czy statyczna? Audi a4 b9, 2017 rok, 2.0 diesel TDI Podrzucam VIN : WAUZZZF45HA099634 Może ktoś podpowiedzieć? Nie znam się na tym więc proszę o radę gdyż mechanik u którego miałem to robić właśnie powiedział, że niestety nie zrobi dlatego, że osiada maszyny do dynamicznej wyniany
-
Uszczelka miski olejowej w Audi A4 B9 2.0 TDI
No właśnie nie wiem, dlatego pytam ?
-
Uszczelka miski olejowej w Audi A4 B9 2.0 TDI
Jakiś pomysł jak temu zaradzic? Czy wymiana uszczelki raz na jakis czas po prostu?
-
Chłodzenie
A co w momencie kiedy odpalam zimne auto po dwudniowym postoju i od razu włącza się wentylator? Czy to normalne? Tak jakbym dlugo jeździł w wysokich temparaturach i silnik potrzebował chłodzenia
-
Uszczelka miski olejowej w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam. Po ostatnim serwisie kazano mi wymienić uszczelkę miski olejowej skrzyni biegów bo lekko zaczyna się pocić (skrzynia automatyczna, s-tronic). Pan mechanik zaproponował mi z taką usługę 1000-1200 zł. W tej cenie 650 zl to oryginalna uszczelka oraz olej. Proponowany olej do skrzyni przez niego to Ravenol (7 litrów). Proszę o radę czy jest to dobry olej? Czy cenowo jest to normalna cena? Czy przy wymianie oleju wymienia się również jakieś filtry itd? Jestem laikiem w temacie więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pacjent Audi A4 B9, 2017rok, 2.0 diesel, 190KM Podrzucam VIN, może ktoś konkretnie bedzie umial dobrac mi wszystkie co potrzeba i oszacowac koszty VIN: WAUZZZF45HA099834
-
Adam1994 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Odpalanie awaryjne A4 B9
Witam. Potrzebuje odpalić auto mamy awaryjnie czyli na kablach. Czy będąc dawcą prądu mam podpiąć się pod akumulator czy mogę pod punkty wyprowadzone pod maską?
-
Wymiana rozrządu
Witam. Mam dwa pytanka. 1.Kiedy należy wykonać wymiane rozrządu? Mam już ponad 115 tysięcy przejechane od nowości. 2. Kiedy wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów? Pacjent Audi a4 b8 2017 2.0 diesel 190 kk, automat
-
Poduszka po uderzeniu
Maska nie ruszona więc chyba nie bardzo, jedynie zderzak dostał lekko i grill. Nie znam się za bardzo na tym. Można sprawdzić w jakiś sposób czy nie odpaliło tych ładunków zawiasów maski?