Treść opublikowana przez fukilas
-
A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
Tak
-
A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
na tym drugim zdjęciu widać liście itp. ale wszystko wyczyściłem i jest drożne...
-
A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
Panowie problem powrócił, wszystko drożne, a cieknie w tych miejscach pod nogami pasażera... ma ktoś jakiś pomysł?
-
Wymiana napinacza łańcucha a adaptacja
Witam, niedługo będę wymieniać napinacz łańcucha oraz łańcuch w mojej a4 b6 1.8T i tu rodzi się pytanie, czy poza skasowaniem błędów należy zrobić jakąś adaptacje? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi! Pozdrawiam! :)
-
Problem z nawiewem
Witam, mam problem z nawiewem w a4 b6, mianowicie jak dam dmuchany na maxa to przez chwile działa potem albo bardzo słabo dmucha jakby była ustawiona na 1 lub 2 poziom a ciagle jest na maxa albo całkowicie nie dmucha i za chwile znowu dmucha mocno i tak w kółko. Po podpieciu VAGA wyskoczył błąd 00819 High Pressure Sensor (G65), do wymiany ten czujnik?
-
Napinacz łańcucha 1.8T
zastanawiałem się nad wymiana samego łańcucha ale to nie ma sensu żadnego prawda?
-
Napinacz łańcucha 1.8T
na pasku sprawa wyglada tak, ze mam zamówiony napinacz i łańcuch, jeśli wymienię to będzie ok?
-
Napinacz łańcucha 1.8T
rozrząd robiony był 20 tysięcy km temu
- Napinacz łańcucha 1.8T
-
Napinacz łańcucha 1.8T
to nim zaraz sprobuje
-
Napinacz łańcucha 1.8T
bo tu chyba nie ma pełnych wersji
-
Napinacz łańcucha 1.8T
chyba z jakiegoś forum golfa ?
-
Napinacz łańcucha 1.8T
Nie da rady naraz 90 i 93
-
Napinacz łańcucha 1.8T
- Napinacz łańcucha 1.8T
- Napinacz łańcucha 1.8T
spróbuje jeszcze raz, czyli poprostu jechać np. na drugim biegu, przyspieszać powoli, bez pedału w podłodze tak?- Napinacz łańcucha 1.8T
wiem wiem ale jak wpisałem 2, 90 i 93 to jakiś error ;p- Napinacz łańcucha 1.8T
Jak chciałem zrobić 2 naraz logi to był błąd, dlaczego?- Napinacz łańcucha 1.8T
Dodaję logi ;) LOG-01-090-xxx-xxx.CSV LOG-01-093-xxx-xxx.CSV- Napinacz łańcucha 1.8T
jasne, wszystko sprawdzę jutro, na spokojnie i dam znać- Napinacz łańcucha 1.8T
możesz dokładniej wyjaśnić co zrobić? podczas jazdy włączyć vaga i sprawdzić błędy?- Napinacz łańcucha 1.8T
Witam, wyskoczyła mi kontrolka check engine jakiś czas temu, błędy z vaga poniżej, wymieniac napinacz? dobrze rozumiem błąd?- Wskaźnik paliwa się nie podnosi
Witam, co jakiś czas mam problem ze wskaźnikiem paliwa w mojej B6, mianowicie czasem jak odpalę auto albo poprostu włączę zapłon, to wskazówka drga i się nie podnosi, słychać wtedy charakterystyczne „cykanie”. Problem zdarza się raz na jakiś czas. IMG_7064.MOV- A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
na podszybiu skraplala mi się woda- A4 B6|Woda na dywaniku pasażera
Tak robilem, schowka nie ma, cieknie mniej wiecej w miejscu gdzie wchodza rurki od klimy, tzn. na tej wysokosci, ale napewno dobrze uszczelnilem. Aktualnie auto mam u gazownika, wiec nie mam mozliwosci wyslania fotki.