Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Napinacz łańcucha 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wyskoczyła mi kontrolka check engine jakiś czas temu, błędy z vaga poniżej, wymieniac napinacz? dobrze rozumiem błąd? :)

D54DE1DE-2258-4292-A97F-C6D3BFC92BE9.jpeg

Opublikowano

To jest błąd sporadyczny. Zrób loga z normalnej jazdy 90+93.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

To jest błąd sporadyczny. Zrób loga z normalnej jazdy 90+93.

możesz dokładniej wyjaśnić co zrobić? ;) podczas jazdy włączyć vaga i sprawdzić błędy? 

Opublikowano
11 minut temu, fukilas napisał:

możesz dokładniej wyjaśnić co zrobić? ;) podczas jazdy włączyć vaga i sprawdzić błędy? 

Poczytaj co to logi, bo nie o sprawdzenie błedów chodzi. Wchodzisz w bloki pomiarowe w engine, wybierasz dwie grupy na raz, 90 i 93, i logujesz. W tych grupach sprawdza się działanie nastawnika i poprawne synchro rozrządu.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał:

Poczytaj co to logi, bo nie o sprawdzenie błedów chodzi. Wchodzisz w bloki pomiarowe w engine, wybierasz dwie grupy na raz, 90 i 93, i logujesz. W tych grupach sprawdza się działanie nastawnika i poprawne synchro rozrządu.

jasne, wszystko sprawdzę jutro, na spokojnie i dam znać ;)

Edytowane przez fukilas

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.02.2020 o 20:04, przem8 napisał:

Poczytaj co to logi, bo nie o sprawdzenie błedów chodzi. Wchodzisz w bloki pomiarowe w engine, wybierasz dwie grupy na raz, 90 i 93, i logujesz. W tych grupach sprawdza się działanie nastawnika i poprawne synchro rozrządu.

Dodaję logi ;)

LOG-01-090-xxx-xxx.CSV LOG-01-093-xxx-xxx.CSV

Opublikowano

Masz złe synchro między walkami. Logi miały być parami i bez pedału w podłodze żeby było widać jak zmienia się faza. Przy pelnym obciążeniu ona nie działa.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, przem8 napisał:

Masz złe synchro między walkami. Logi miały być parami i bez pedału w podłodze żeby było widać jak zmienia się faza. Przy pelnym obciążeniu ona nie działa.

Jak chciałem zrobić 2 naraz logi to był błąd, dlaczego?

Opublikowano

Jaki błąd? Jest możliwość zrobienia nawet trzech na raz więc nie wiem w czym problem :P

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał:

Jaki błąd? Jest możliwość zrobienia nawet trzech na raz więc nie wiem w czym problem :P

wiem wiem :) ale jak wpisałem 2, 90 i 93 to jakiś error ;p

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, przem8 napisał:

Jaki błąd? Jest możliwość zrobienia nawet trzech na raz więc nie wiem w czym problem :P

spróbuje jeszcze raz, czyli poprostu jechać np. na drugim biegu, przyspieszać powoli, bez pedału w podłodze tak? ;)

Opublikowano
31 minut temu, fukilas napisał:

spróbuje jeszcze raz, czyli poprostu jechać np. na drugim biegu, przyspieszać powoli, bez pedału w podłodze tak? ;)

Zrób długiego loga podczas jazdy, tak jak normlanie jeździsz, może być na 3,4 i 5, nie ma znaczenia, byleby jechać.

Masz możliwośc wpisania 3 grup na raz w blokach pomiarowych, a masz wpisać 90 i 93 tylko, jedno pod drugim :P

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, przem8 napisał:

Zrób długiego loga podczas jazdy, tak jak normlanie jeździsz, może być na 3,4 i 5, nie ma znaczenia, byleby jechać.

Masz możliwośc wpisania 3 grup na raz w blokach pomiarowych, a masz wpisać 90 i 93 tylko, jedno pod drugim :P

jasne ;)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, przem8 napisał:

Zrób długiego loga podczas jazdy, tak jak normlanie jeździsz, może być na 3,4 i 5, nie ma znaczenia, byleby jechać.

Masz możliwośc wpisania 3 grup na raz w blokach pomiarowych, a masz wpisać 90 i 93 tylko, jedno pod drugim :P

 

FBD0560E-A10D-4E6C-9C37-A4D7547F7E1E.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Nie da rady naraz 90 i 93

Opublikowano

Dziwne. Skąd masz vaga, z forum ściągałeś paczkę?

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, przem8 napisał:

Dziwne. Skąd masz vaga, z forum ściągałeś paczkę?

chyba z jakiegoś forum golfa ?

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, przem8 napisał:

Dziwne. Skąd masz vaga, z forum ściągałeś paczkę?

bo tu chyba nie ma pełnych wersji

 

Opublikowano

W dziale diagnostyka masz paczkę z vag i vcdd lite oraz sterowniki itp. Ja używam stąd vcdsa właśnie.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

W dziale diagnostyka masz paczkę z vag i vcdd lite oraz sterowniki itp. Ja używam stąd vcdsa właśnie.

to nim zaraz sprobuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.