Treść opublikowana przez Adam2105
-
Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G
A tak wyglada jego reklama na olx.
-
Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G
- Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G
Witam.jednak nie zwrocilem uwagi na maly szczegół w ofercie na olx tego goscia.to jednak niestety ten baran z emeltronic!krew mnie zalewa.moze mu sie dobierzemy w jakis sposob do tylka?takich trzeba tepic!jak szarancze.- Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G
Dam facetowi jeszcze kilka dni na odkupienie win jak sie nie odezwie to napewno napisze kto to.narazie tylko tyle ze z podkarpacia.- Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G
Witam.mam pytanie czy ktos wie jak uruchomic wyzej wymienona funkcje?dodam ze byl szpec i wkodowal mi polskie menu blutu nowe mapy itd i wszystko mialo hulac po godzinie ponoc taka procedura.facet pojechal funkcja nie jest widoczna a on nie odbiera telefonu.moze ktos cos zaradzi z tym problemem?z gory dziekuje Adam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pasjonatow marki audi.choc jeżdżę tymi autami od 15 lat to dopiero teraz zdecydowalem sie zarejestrowac na tym portalu.mam nadzieje ze mi jak i urztkownikom bedzie sie dobrze współpracować.pozdrawiam wszystkich Adam - Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G