Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawidp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki wielkie
  2. Bardzo dziekuje za troske, i bardzo dobrze wiem o co Ci chodzi:) Nie jest to pierwsze ani ostatnie auto ktore zapewne wyglada tak jak wyglada, zrobilem z 100k km+ na takich setupach, i zazwyczaj wiem gdzie jest granica miedzy niebezpieczenstwem a czyms czym da sie jakos przemieszczac. Z calym szacunkiem, ale sam fakt o mysleniu o 200km/h na naciagach jest juz glupie i nieodpowiedzialne. Auto bylo nizej skrecone na zime gdzie kolo sie chowalo, a po zalozeniu kapci na lato nawet po klucz nie siegalem, a powinienem. Auto jest w 100% sprawne i bezpieczne, sam mam dosyc "wymagajaca" droge pod mieszkanie z paroma wysepkami pod gorke. Pierwszy raz mam stycznosc z vmaxxem, i wiem gdzie jest granica ocierania czy napier... rantem o nadkola. Nie ma zadnego problemu schowac 10j et25, bo wciskalem 10.5j et30 w taka bude. Twardsze springi tez juz sa brane pod uwage
  3. Zapewne beda, 2 lata smigalem z 5% i cale szczescie nie mialem okazji wracac bez dowodu Przy et25 i tak juz ranty wystaja, wiec dystanse zbedne
  4. Mam C7 do pneumatyki i pojebanych spasow, praktycznie kazde auto ktore mialem bylo na glebe poslane i jakos dobrze mi z tym. B8 robilo trase Polska - Norwegia i zyje
  5. Ma byc nisko, a w dystanse nie mam ochoty sie bawic. Jeszcze nie mialem okazji, mieszkanie i inne sprawy narazie priorytetuje
  6. 0.5cm przy tej wysokosci to jednak troszke jest, o pasazerach nawet nie wspominam
  7. Tak, o bok opony
  8. Maly update- wyregulowany gwint (do jakiegos stopnia, bo na poczatku jazda z pelnym bakiem byla nie mozliwa) Korekta lakieru (tez do jakiegos stopnia z powodu lakierowania blotnikow) Oswietlenie Led nad tablicami Jak bedzie kiedy to zabieram sie za oswietlenie Led w srodku, bo zolte to az w oczy pali
  9. Sorki za pozna odpowiedz, ale wiadomo jak to jest :) Bylismy z dziewczyna u jej rodziny, zachaczylismy tez Lublin (sam z okolic Lublina jestem) przez ten czas. Grzeje przez Gøteborg, i na Karlskrone - Gdynia :) Jak by kiedys jakas byla mozliwosc to spocik jak najbardziej :D
  10. Dziekuje bardzo, wlasnie trasa z NO na pomorskie i bez krzyku ???
  11. Dzieki wielkie ???
  12. Darkside developments :)
  13. Norweskie fora to dno, wiec w domu najlepiej ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.