-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Lorenzo80 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1LMAFE9FD028756
-
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WA1UFAFL0GA005253
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUPNAF41HN058663- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, prośba o rozkodowanie: WAUZZZ8K4AA036838- [ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
Witam, pozwolę odświeżyć temat. Czy ktoś wie ile pinów ma lusterko lewe w podstawowej wersji czyli bez grzania i składania? Muszę zakupić takowe i chciałbym mieć pewność, że będzie pasować. Wiem, że najlepiej rozebrać boczek drzwi ale wolałbym tego uniknąć w obawie przed uszkodzeniem czegokolwiek. PS. Czy jak kupię z opcją grzania to da się zaimplementować tę funkcję, czy też w ogóle nic nie będzie działać?- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Dzięki, w takim razie zamawiam, mam nadzieje, że chociaż na 1,5 roku wystarczą.- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Witam, używał ktoś może takich wycieraczek http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html? Według opisu ta firma produkuje na pierwszy montaż. Jednak z tego co piszecie to OEM produkuje SWF. Cena jednak kusząca w porównaniu do OEM.- oznaczenie kolorów sprężyn
Podłącze się pod temat bo muszę zmienić tylne amortyzatory a link z tematu podwieszonego nie działa, natomiast autor nie odpowiada na maile. Dlatego jeśli ma ktoś tego pdfa co kiedyś był dostępny byłbym bardzo wdzięczny jak by mi przesłał. A jeśli nie to czy jest mi w stanie ktoś podać chociaż oznaczenia amortyzatorów ? Mam zawieszenie BE , klasa wagowa osi tylnej 9 (0YJ), z tym że sprężyny założyłem twardsze bo od klasy wagowej 10 (0YK). Jednak jak dobrze kojarzę to dla tych obydwu klas amortyzatory są te same, tylko niestety nie znam ich oznaczeń.- Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Dzięki, chyba zdecyduje się na podkładki bo same sprężyny na przód ciężko będzie kupić, no i w dodatku będzie to tańsze rozwiązanie oraz mniejsza szansa przytarcia podwoziem. Jak zamontuje to też wrzucę fotki przed i po. Jeszcze jedna sprawa mnie trapi, mianowicie prawa tylna strona siedzi niżej o jakieś 7mm i to nawet z prawie pustym bakiem. Wie ktoś może co może być powodem? Sprężyny mam nowe, więc może amortyzatory?- Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Panowie też mam problem z tyłem (zawias 1BE), który siedzi mi ok. 1 cm niżej niż przód a prawa strona nawet 1,5 cm. Sprężyny wymieniłem na nówki i to nawet o jedną klasę wagową wyżej, ale nie wiele to dało - auto podniosło się maks 1 cm. Chciałem wymienić gumy pod sprężyny ale mechanik powiedział że są w identycznym stanie niż nowe które zakupiłem więc je odesłałem. No i teraz myślę czy nie kupić tych oryginalnych podkładek z Aso - jednak zastanawiam się czy jest to bezpieczne rozwiązanie - niby fabryczne ale dedykowane chyba to sprężyn od 1BA, które mają dłuższy skok więc pytanie jak to się będzie zachowywać z 1BE? A może lepszym pomysłem będzie zamontowanie z przodu sprężyn Eibach pro-kit -30 żeby się to wyrównało? Tylko niestety wszędzie sprzedają komplety na obie osie.- Odboje i osłony amortyzatorów
Witam, czy jest mi ktoś w stanie podać nr oem odbojów i osłon tylnych amortyzatorów dla Audi A4 Avant B6 1.9 TDI 130KM 2004r ze zawieszeniem sportowym? Namierzyłem taki zestaw Komplet osłon i odbojów TRW JSK214: | Sklep iParts.pl i pan ze sklepu mnie poinformował, że będą pasować. Jednak po tym ja zobaczyłem zdjęcia innego zestawu Komplet osłon i odbojów SACHS 900 103: Audi A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 130KM | Sklep iParts.pl dedykowanego do zawieszenia sportowego naszły mnie wątpliwości ponieważ jak widać nie są one identyczne.- Alu Ori 17' dla A4 B6 Sedan Grafit.
Ja mam takie: http://img07.tablica.pl/images_tablicapl/90942345_3_644x461_felgi-aluminiowe-17-audi-a4-a6-a8-s-line-quattro-ronal-felgi-kola-opony.jpg i polecam, moim zdaniem najładniejszy wzór dla B6.- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, a więc jestem po wymianie i niestety sukces tylko połowiczny - auto podniosło się tylko o 1cm, czyli nadal drugie tyle brakuje do ideału. Na prawdę nie rozumiem co jest nie tak - sprężyny kupiłem nowe ( Monroe ) i w dodatku odpowiednik klasy wagowej 10, oznaczone jako sprężyna wzmocniona. Dobrze chociaż że zawieszenie teraz lepiej tłumi nierówności i nie już tak nie dobija. No i teraz nie wiem co dalej zrobić, czy szukać sprężyn jeszcze twardszych - czyli klasy 11, jednak w grę wchodzą już tylko używki bo nie zamiaru marnować kolejnych 400 zł.? Zastawiam się nawet czy nie obniżyć przodu eibachem -30, jednak boję się że zimą mogą być problemy, no i ciężko bedzie kupić tylko przód, bo wszędzie oferowane są tylko komplety. Ma ktoś jakieś sugestie?- Stalowe Felgi na Zimę Kolor do Czerwonego Avanta
jak dla mnie tylko tak jak oryginał czyli czarny, ewentualnie srebrny; każdy inny kolor będzie moim zdaniem wyglądał strasznie kiczowato. - Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Lorenzo80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta