Treść opublikowana przez blaszka611
-
BBK V-MAXX opinie
Czesc Planuje modernizacje ukladu hamulcowego w A4 B6. Niestety przez kraj w ktorym mieszkam jestem zmuszony uzyc czegos z TUV/z takiego samego modelu. Zastanawiam sie nad calym kitem z V Maxx. Ma to ktos na aucie albo testowal i jakas opinie moze dac?
-
Stage 2 a Dowód Rejestracyjny
Mysle ze w Polsce sie tego nie zglasza bo nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby przy kolizji brali auto na rolke i sprawdzali moc. Inna sprawa mysle przy gwincie,konkretnej glebie albo negatywie-wtedy mozliwe ze sie przyczepia i beda chcieli homologacje na to,ale reki nie dam uciac
-
1.8T AVJ Blad 17546-logi stat+dynam.
Witam. Jakis czas temu zapalil sie check,ale dopiero dzisiaj przyszedl mi kabel zeby ogarnac logi. Jest ktos w stanie mi pomoc? Blad 17546 002-033 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM 001-003 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM 090-093 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM Dynamiczne: 002-033 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM 003-020 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM 115-118 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM Z gory dziekuje za pomoc. Auto wydaje mi sie ze stracilo troche mocy,spalanie ma nieco wieksze. Na postoju czuc spaliny i turbo slychac rowniez jak syczy jak by bylo gdzies na wierzchu
-
1.8T AVJ przeplywomierz
Czesc. Zamawiam czesci do auta i mam przy okazji do wymiany przeplywke. Zastanawiam sie czy kupic oryginal dedykowany do mojego auta czy lepiej wziac od razu 3'. Auto na ten moment 100% seria,ale docelowo w najblizszym czasie bede caly czas modyfikowal. Po montarzu bede w stanie jezdzic normalnie bez modyfikacji programu czy lepiej zalozyc ori a dopiero potem zamontowac wieksza?
-
Pojedyncze problemy z odpalaniem
Nie mam kompa zeby podlaczyc sie i sprawdzic.Chyba bede musial go poszukac i zakupic
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Gdzie ta grupa? Jak kwarantanna minie to jak najbardziej!
-
Pojedyncze problemy z odpalaniem
Czesc Dzisiaj probowalem odpalic auto po ok.10 godzinach postoju i mialem z tym problem. Rozrusznik krecil i krecil ale odpalic nie mogl. Za druga proba rowniez ciezko,dopiero za trzecim razem odpalil normalnie. Po pierwszym udanym odpaleniu zgasilem zeby sprobowac ponownie i wtedy juz od strzala odpalil Zdarzylo mi sie to 2 raz ale jednak obawiam sie ze kiedys nie odpali wcale. Ktos mial cos podobnego? Dodam ze akumulator wydaje sie okej(rozrusznik krecil normalnie a nie jak przy koncowce pradu)
-
Stage 2 a emisja spalin
Witam:) Mam w planach w najblizszym czasie zrobić Stage 2(dolot,turbo,FMIC,program,downpipe) ale obawiam się emisji spalin(Skandynawia) Ma ktoś jakieś doświadczenie i mierzył po czymś podobnym emisje? Wydech zostaje seria Silnik to 1.8T AVJ
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Centrum Oslo
-
Xenon D1s czy D2S?
A z doświadczenia możesz podpowiedzieć jak to robiles żeby dobry efekt uzyskać? To moje pierwsze auto z soczewkami i tematu nie przerabiałem
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Wiem ze odgrzewany kotlet,ale temat zyje? Od niedawna jestem w Norwegii i od niedawna mam Audi Chetnie bym sie spotkal na jakims spocie
-
Przejście z longlife na zwykły olej
Cześć Mam w A4 B6 1.8T AVJ wlany olej longlife Castrola Edge Professional 5W30.Moge bez problemu przejść na normalny olej,czy lepiej trzymać się tego i zmieniać co np 10 tys? Jesli macie jakiś godny polecenia do tego silnika to jak najbardziej zachęcam do opinii:)
-
Xenon D1s czy D2S?
Dopoki sie jedna nie spalila to bylem z nich zadowolony.A jak bym mogl lekko podciagnac samym zarnikiem to mysle ze w zupelnosci wystarczy.
-
Xenon D1s czy D2S?
To jutro musze sprawdzic na zarniku co jest. Mysle ze jest ori i nic nie kombinowane bo auto bylo caly czas serwisowane i mam na wszystko kwity wiec watpie ze by w serwisie cos spieprzyli. A zarowki na pewno wezme ori bo ze wzgledu na dosc dluga noc w kraju w ktorym jestem potrzebuje dobrych i pewnych lamp
-
Xenon D1s czy D2S?
Sprawdzone,mam D1S Naklejka byla na lampie i jest ori,wielkie dzieki za pomoc
-
Xenon D1s czy D2S?
Wiem ze pewnie byl juz taki temat na forum ale zadnej odpowiedzi tam nie bylo ktora by mnie satysfakcjonowala Spalil mi sie 1 xenon a nie mam mozliwosci rozebrania lampy w tym momencie a chce zamowic zarowke. Jest ktos w stanie po VINie powiedziec mi jaki model do mnie podchodzi? Zeby pozniej przy montazu nie bylo zdziwienia
-
A4 B6 Avant 1.8T AVJ
Ja jestem w Oslo Jak cos to pisz priv
-
A4 B6 Avant 1.8T AVJ
Czesc Tutaj postaram sie wrzucac wszelkie modyfikacje mojego nowego zakupu czyli Audi A4 z 2002 roku Na ten moment 100% seria ale w planach juz pierwsze modyfikacje sa Zapraszam do sledzenia jesli jestescie zainteresowani Silnik:1.8T FWD AVJ Data produkcji:2002 r Skrzynia biegow:manualna 5b Przebieg:290000(przynajmniej oryginalny :D)