Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stage 2 a Dowód Rejestracyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, ostatnio zastanawiam się gdyż lada chwila wpadnie u mnie Stage 2 1.8t Czyli okolice tych 250km

 

Jak to jest ? Trzeba zmieniać moc w dowodzie oraz OC? Ogólnie jeśli chodzi o stronę prawną?

Jaka jest droga papierkowa ,co trzeba ? 

 

Edit: Z tego co słyszałem sam chip samo ECU nie trzeba zmieniać danych w dowodzie ale tu już jet więcej niż ECU 

 

Edytowane przez Marciol

Opublikowano

Nic nie zglaszasz, to nie Niemcy

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Dev napisał:

Nic nie zglaszasz, to nie Niemcy

W przypadku kolizji czy wypadku słyszałem że ubezpieczalnia potrafi zainteresować się i sprawdzić moc byle by nie płacić ,zresztą mody i tak gołym okiem widać pod maską.

Opublikowano
35 minut temu, Marciol napisał:

W przypadku kolizji czy wypadku słyszałem że ubezpieczalnia potrafi zainteresować się i sprawdzić moc byle by nie płacić ,zresztą mody i tak gołym okiem widać pod maską.

Nic nie zrobia, u nas  ie jedt to usankcjonowane prawnie

Ogolnie mozna to olac

Opublikowano

Mysle ze w Polsce sie tego nie zglasza bo nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby przy kolizji brali auto na rolke i sprawdzali moc.
Inna sprawa mysle przy gwincie,konkretnej glebie albo negatywie-wtedy mozliwe ze sie przyczepia i beda chcieli homologacje na to,ale reki nie dam uciac 

Opublikowano

Mnóstwo znajomych ma grubo wymodzone fury pod maska i nikt nigdy nic nie zgłaszał wiec tak jak koledzy wyżej pisza.. można olać temat :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Okej, dzięki.

 

11 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Mnóstwo znajomych ma grubo wymodzone fury pod maska i nikt nigdy nic nie zgłaszał wiec tak jak koledzy wyżej pisza.. można olać temat :thumbup1:

Tak z ciekawości jeszcze zapytam miał ktoś wypadek kolizcje cokolwiek pomodzoną furą z waszych znajomych ? I jak to później wyglądało pod tym wzglęm? Normalnie ?

Opublikowano
3 godziny temu, Marciol napisał:

Okej, dzięki.

 

Tak z ciekawości jeszcze zapytam miał ktoś wypadek kolizcje cokolwiek pomodzoną furą z waszych znajomych ? I jak to później wyglądało pod tym wzglęm? Normalnie ?

Normalnie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.