Treść opublikowana przez Malacz330
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Jak masz jakieś foto, takich to chętnie zobaczę.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
No dobra to ile za to? Za same zaciski? Nie mogę do Cb pw napisać bo masz zablokowane
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
No dobra, a kwestia hamulca ręcznego na tyle? Masz je gdzieś wystawione na sell? Żeby zobaczyc
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
- SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ile za ten tył? Wrzuc jakąś fotkę jak mozesz? będzie to na tych 4 tloczkach jakoś hamowalo? Pompa da radę?- SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie, wiem że nie ten temat, ale chętnie bym kupił zestaw hamulce do A4 B8 allroad przod, 4 albo 6 tloczkow. Zestaw P&P ewentualnie pytanie czy taki zestaw ze zdjęć podszedł by do mojego auta. Śr. Tarczy 345mm- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak pomyłka bo przeklejalem z ogłoszenia, ale wymiary te same. Na razie zakładam sprężyny hr niby -35 mm, przyszlosciowo wleci gwint. Dystans nie konieczny. Jeszcze mam jeden model do wyboru 20" 10j et45, przod i tyl Ewentualnie 20" 10j et35 przód i tyl Podejdzie to jakoś?- Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
A to nie jest tak że allroad ma tylko te plastikowe nakladki A reszta taka sama?- Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
A jakie miałeś wymiary tych vossenow? 9 i 10 szerokie? I jakie opony do tego? Bo chce do allrouda wrzucić ale się boję że będzie za szeroko- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mam pytanie, czy wejdą mi felgi Vossen w takim rozmiarze, 20" 9J ET35 + 10J ET45 5x120 przód raczej napewno spoko, ale ten tył to czasami nie przegięcie? Nie chce żeby coś obcieralo, a tym bardziej że sprężyny mam założona H&R obniżające. A4 b8 allroad- Felgi B8 Allroad 2012r
Cześć. Mam pytanie, czy wejdą mi felgi Vossen w takim rozmiarze, 20" 9J ET35 + 10J ET45 5x120 przód raczej napewno spoko, ale ten tyl to czasami nie przegięcie? Nie chce żeby coś obcieralo a tym bardziej że sprężyny mam założona H&R obniżające. Dzięki z góry za podpowiedzi- Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
Hej. Furka zacna, te vosseny masz na handel?- Nowicjusz - wątek powitalny
Hej. Mam na imię Emil, od dwóch tygodni jestem posiadaczem a4 allroad 2.0 tfsi 2012 rok? Jak do tej pory było tylko BMW, jak na razie Audi mnie milo zaskakuje? - SWAP hamulców w Audi A4 B8