Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

suchy921

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich. Potrzebuje pomocy, zauważyłem, że nie działa mi przycisk na kierownicy od zmiany stacji/utworu (zaznaczyłem na zdjęciu). Poszukuje odpowiedzi jaka może być przyczyna takiej sytuacji. Czy to wina konkretnie tego przycisku/micro switch-a czy jednak całego zestawu przycisków w kierownicy? Nadmieniam , że wszystkie inne przyciski działają bez zarzutu. Nie bardzo wiem od czego zacząć diagnozę dlatego proszę o pomoc w tej sprawie. Dzięki wielkie 🫡👊
  2. Dokładnie taki wzmacniacz mam , podjąłem decyzję, że go wyjmuje i biorę do majstra, zobaczymy co w środku się dzieje
  3. Witam wszystkich. Któregoś dnia radio zaczęło "dziwnie" grać (nagłośnienie Bang & Olufsen), i tu właśnie jest problem z nazwaniem jak "dziwnie" ono gra aczkolwiek tak, jakby ktoś przykrył głośniki 3 poduszkami (granie w tle)… Gra cały czas, można zmieniać stacje itd… ale gra właśnie tak dziwnie, podobnie się dzieje jeśli przełączę na odtwarzanie CD … Dodatkowo podczas tego dziwnego grania , zauważyłem, że połączony z samochodem przez bluetooth telefon podczas dzwonienia, odebrania rozmowy nic w głośnikach nie słychać, na wyświetlaczu widać połączenie, czas rozmowy ale głucha cisza, przełączając w telefonie na głośnik rozmowa trwa dalej i wszystko działa jak należy. Sprawdzałem w ustawieniach radia czy może dziecko gdzieś czegoś nie poprzestawiało , nie wyłączyło przypadkowo, ale nic z takich rzeczy nie ma miejsca, odkryłem również, że po przełączeniu balansu głośników przód-tył to tylne głośniki nie grają w ogóle, przypuszczam również, że mogą one nie grać od pewnego czasu, nie jestem żadnym znawcą więc nie wyczaiłem wcześniej że nie grają. Raz się zdarzyło , że przekręcając główne pokrętło radia , zaczęło grać normalnie, również wtedy wykonałem telefon i normalnie rozmawiałem przez zestaw głośno mówiący, niestety nie trwało to zbyt długo , jeszcze w tym samym dniu problem powrócił … VCDS niestety nie pokazuję żadnych błędów. Może miał ktoś z Was taki lub podobny problem i podpowie może jak się do tego zabrać? Wybaczcie również jeśli źle nazwałem usterkę ,a była już opisywana na grupie, ale jestem tu od nie dawna ?✌️ Pacjent to Audi A4 B8 2.0 TDI 2008 rok
  4. Witam i jak rozwiązałeś problem ?
  5. Temat rozwiązany, puściło turbo niestety... Troszkę kasy wyłożone i na razie ok
  6. Dzięki za pomoc, jutro wizyta u mechanika i będziemy szukać
  7. Tak właśnie, choć w w ułamku tych sekund też do końca nie jestem pewien ile było dokładnie, nie robiłem zdjęć i nie nagrywałem filmów smartfonem, jedno jest pewne że obroty nie były na 3-4 tyś, a raczej powyżej 6000 tyś. Ale w tym przypadku szukamy raczej przyczyny a nie wysokości obrotów ...
  8. Witam, jestem tu nowy, więc z góry przepraszam jeśli coś napisze nie tak lub nie profesjonalnie Posiadam Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM ( od roku 180 KM po zrobieniu mapy i zaślepieniu EGR) z 2009 r. Parę dni temu podczas wyprzedzania trochę dałem po zaworach ale raczej nie jakoś spektakularnie. Zaraz po tym Audi samoczynnie wkręciło się na bardzo wysokie obroty ( praktycznie max ok. 7000 obr.) i utrzymywało się tak przez około 10 sekund. W tym czasie brak jakiejkolwiek reakcji na pedał gazu , z wydechu poszły dymy ( jasne nie czarne) po czym wszystko wróciło do normy, niestety po chwili podczas normalnie jazdy przy obrotach rzędu 2000 i prędkości 50 km/h samochód ponownie zrobił to co poprzednio.Niestety z braku czasu nie podpinałem jeszcze auta pod kompa. Jeśli można proszę o pomoc jaka może być przyczyna takiego zachowania i jak problem rozwiązać. Z góry dziękuje
  9. suchy921 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Jestem tu nowy stąd otworzyłem nowy temat, posiadam Audi A4 B8 CAGA . Pytanie mam odnośnie przednich lamp z Ledami do jazdy dziennej , czy jest możliwość przerobienia tych ledów na śwatła kierunkowskazów? Szukam od paru dni ale nie mogę nic znaleźć w sieci. Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.