Treść opublikowana przez nikodemjakub
-
Potrzebuję podłączyć pod kompa
Dzień dobry.Moze jest ktoś kto dysponuje czasem na dniach,żeby podłączyć pod komputer auto?Lublin,okolice.
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów i wolno działają wycieraczki przednie.
Ok
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów i wolno działają wycieraczki przednie.
Też tak myslalem.Zalany po korek dalej nie działa.
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów i wolno działają wycieraczki przednie.
Na włączonych
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów i wolno działają wycieraczki przednie.
Mam oryginalne.Do tej pory wszystko działało jak należy.Dzisiaj zauważyłem,że jest lipa z nimi.
-
Nie działają spryskiwacze reflektorów i wolno działają wycieraczki przednie.
Witam.Nie wysuwają się spryskiwacze reflektorów.Wycieraczki szyby przedniej wolno pracują.Jaka może być przyczyną?Może jest ktoś z Lublina i jego okolic kto pomoże.Sprawa pilna,bo nie lubię jak coś nie działa jak należy ?
-
Blacharz lakiernik
Poszukuję dobrego i sprawdzonego blacharza/lakiernika w Lublinie do b7.
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Będzie dla potomnych https://rozmiaropon.pl/tires/audi/a4/2007#9
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Dobrze.Skoro już wybrałem 17-stki,to teraz została kwestia ET,szerokość felgi oraz rozmiar opon.
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Ok,dzięki za pomoc ?
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Czyli najbezpieczniejszy wybór to 17?
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Dokładnie tak.Troche poczytalem o tym,ale skłaniam się ku 17 ze względu na jakość dróg i standardowe zawieszenie w moje a4......ale kusi mnie 18 nadająca ładny wygląd autu?
-
Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?
Cześć.Mam dylemat jak w tytule.Od paru dni noszę się z zamiarem zmiany moich felg 16' (zostają dla opon zimowych) na 17' lub 18'.W związku z tym mam pytanie do osób,które użytkowały te dwa rozmiary i mogą mi pomóc w wyborze.Jakie parametry felg do b7-ki 1.8T?Jakie opony?Zawieche mam standardową.Nie szukam szpanerskiego wyglądu,bardzie jestem nastawiony na komfort w sportowym wydaniu.Temat może już był na forum,ale ja jestem tutaj świeży jak bułeczki prosto z piekarni i nie znalazłem nic w tym temacie.Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry.Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b7 1,8 T.Pozdrawiam wszystkich