Treść opublikowana przez unilite
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Dokladnie, w A3 jest punkt masowy przy podszybiu taka blaszka. @Muskel1 jak udało Ci się uzyskać widok Google earth na virtualu?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Na fotce która wrzuciłem auto jest odpalone i wskazówka obrotów powinna być w okolicy cyfry 1 ok 800-900rpm, a jest w połowie.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Co do A3 to u mnie mapę pokazuje prawidłowo w obu trybach. Soft 0069.Jedynie co zauważyłem to przekłamuje obrotomierz. Wrzucę zdjęcie. Mam diesla i być może to jest powód. Przy przekodowaniu licznika na rs3 wskazówka pokazuje prawidłowo z tą różnicą że rpm są do 8k.
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
Cena jest ok, ale budzet stopniał. Firma montująca nie wykazała się jednak profesjonalnym i raczej nie doprowadza sprawy do końca...
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
W pełni się Toba zgadzam. Ale jak się okazuje to mają spore braki w wiedzy mimo długoletniej działalności na polskim rynku. Potrzebuje wsparcia kogoś kto faktycznie zna temat, a nie będzie się na mnie uczył
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
Pisali do Audi w tej sprawie i dostali info, że do tego licznika nie ma aktualizacji. A na bank są dwie. W sumie to chyba już mają mnie gdzieś.
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
Nie wywala błędów itp. Pozostałe funkcje w aucie również w pełni działają. Do vc również dołożony jest mib 2 z aktualnym softem. Wg rozpiski która znalazłem ten soft 0069 naprawia właśnie problem z wyświetlaniem prawej strony. A u mnie nie odniosło to skutku. Może ktoś miałby jakas podpowiedź, uwagi i byłby w stanie pomóc?
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
Soft 0069. Nie pomogło niestety
-
Problem z virtual cockpit A3 8V
Witajcie, mam problem z wyświetlaniem prawego segmentu na virtualu. Dostałem informację, że w a4 b9 występował taki problem. Niedawno w moim audi a3 8v został założony virtual i właśnie taki problem występuje. W załączniku dodałem zdjęcie. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Poczytaj dobrze na stronce. Któraś beta jest z pl menu. Jestem w kontakcie z tym gościem i wiem, że będzie nam wrzucał pl menu do oficjalnych softów które wypuści.
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Radio udało się ogarnąć za pomocą strony rnse.pcbbc.co.uk i jej autora Stuarta. Radio ma pl menu
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Nie można zrobić jakiejś konwersji na normalny Soft? Radio jest genialne i tylko polskich znaków brakuje. Może ktoś ma wiedzę jak to ogarnąć?
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Czy byłaby możliwość, żebyś dal mi jakiś trop, pomysł jak to zrobić? Nie będę ukrywał, że zależy mi na pl menu
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
dorwałem mape z 2012, sprobuje odzyskac soft
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
naklejka na radiu ma napis 0700 hw06
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
no wlasnie starszy soft jest gdzies w okolicy 2015 roku map. ale wiekszosci linkow juz powygasała
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
ok, sprobowalem. mam plytki pod leda z softem 0220. Nie zbiło softu do nizszej wersji
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Wysłałes mi linka do starego rnse. Moj jest ledowy
-
RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem
Witajcie, dorwałem w dobrych pieniądzach RNSE Led z 2015 roku nr kat 8e0 035 193 A. Wersja softu jest nietypowa jak na leda bo mam soft 0700 hw06. Próbowałem wgrywać pl menu ze starego rnse jak i wersje pod leda z softem 0220. Niestety bez powodzenia. Wyczytałem w necie ze radio może być wersja b48 a nie jak standardowy led 574. Moje pytanie brzmi jak wiec spolszczyć to radio?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Obraz jest ok, tylko przerobic instalacje pod przekaznik i gra gitara
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
u mnie w kamerce jest fakra g szara męska. A nie ma przejściówki fakra g na czincz męski. Występują tylko fakra g męska na czincz zenski.
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
kamil-vag miałem już kamerkę i blendę z a6 c6. Radio to RNSE. I chciałbym ten zestaw podłączyć pod ten moduł kamery z ali, o którym napisałeś w pierwszym poście. Czy jest taka możliwość? kamerka ma złącze 2 pin i wtyk męski fakra G szary
-
Lektor Pl w navi RNS-E
podasz namiar? nie mogę znaleźć z pl lektorem
-
Problemy z bluetoothem Q
Może, ale wszystko wyglada oryginalnie. Jak kupiłem to auto to mudl nie byl zakodowany.
-
Problemy z bluetoothem Q
mam wersje 30 bezpiecznikow. w 9 i 20 miejscu nie ma bezpiecznika, puste miejsca