Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNSE Led 8e0035193A problem ze spolszczeniem


unilite

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dorwałem w dobrych pieniądzach RNSE Led z 2015 roku nr kat 8e0 035 193 A. Wersja softu jest nietypowa jak na leda bo mam soft 0700 hw06. Próbowałem wgrywać pl menu ze starego rnse jak i wersje pod leda z softem 0220. Niestety bez powodzenia. Wyczytałem w necie ze radio może być wersja b48 a nie jak standardowy led 574. Moje pytanie brzmi jak wiec spolszczyć to radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sprobowalem. mam plytki pod leda z softem 0220. Nie zbiło softu do nizszej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz płytkę z mapą jakiś rocznik 2018 2019 czy coś to spróbuj z niej zrobić downgrade a dopiero później trenować spolszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie starszy soft jest gdzies w okolicy 2015 roku map. ale wiekszosci linkow juz powygasała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej chodzi o przywrócenie najpierw poprawnego numerowania softu bo ten co masz na bank był wgrywany jakiś modzony. zróg downgrade do ori wersji z płyty z mapą, później trenuj z zejściem do niższej wersji z polskim językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft w tej navi 700 jest ok, fabryczny. Ledy były w 2 wersjach sprzętowych i spolszczenie musi być odpowiednie. Na mapie z 2012r raczej nie będzie softu do twojej wersji. Soft jest do spolszczenia, ale jest z tym sporo zabawy, mi osobiście nie chciało się tego robić bo jest tych navi bardzo mało na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość, żebyś dal mi jakiś trop, pomysł jak to zrobić? Nie będę ukrywał, że zależy mi na pl menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2021 o 12:12, biggman napisał:

Soft w tej navi 700 jest ok, fabryczny. Ledy były w 2 wersjach sprzętowych i spolszczenie musi być odpowiednie. Na mapie z 2012r raczej nie będzie softu do twojej wersji. Soft jest do spolszczenia, ale jest z tym sporo zabawy, mi osobiście nie chciało się tego robić bo jest tych navi bardzo mało na rynku

Nie można zrobić jakiejś konwersji na normalny Soft? Radio jest genialne i tylko polskich znaków brakuje. Może ktoś ma wiedzę jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio udało się ogarnąć za pomocą strony rnse.pcbbc.co.uk i jej autora Stuarta. Radio ma pl menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, unilite napisał:

Radio udało się ogarnąć za pomocą strony rnse.pcbbc.co.uk i jej autora Stuarta. Radio ma pl menu

Czyli soft z tej strony ma PL menu? Czy trzeba było coś kombinować? Bo zastanawiam się nad tym softem u siebie żeby wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dobrze na stronce. Któraś beta jest z pl menu. Jestem w kontakcie z tym gościem i wiem, że będzie nam wrzucał pl menu do oficjalnych softów które wypuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...