Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maseraati

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maseraati

  1. maseraati odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    Kolego miałem to samo i przerabiałem tema wielokrotnie. Wymień filtr paliwa, korek od wlewu oleju i odmę. Jeżeli korek od wlewu oleju luźno chodzi to go wymień. Za nim wymienisz odmę (zawór ciśnienia) to ja sprawdź, czy jest sprawna. U mnie wszytko ustało po wymianie filtra paliwa, zaworu odmy i korka wlewu oleju. Jak będziesz wymieniał odme, to ja kup po numerze vin i innej nie kupuj. Jak odma będzie nieoryginalna - to będzie ci wywalało błędy o klapach kolektora. Do tego silnika trzeba kupować oryginalne części bo poznej dziwne rzeczy się dzieją. W innym audi miałem problem przez cewki. A jescze w innym problemem była przepustnica. Wiec wiesz ja często wymieniłem pół samochodu nie dachów tego tak po prostu dzjadnozowac odrazu. Jedynie na forum może ktoś ci tylko podpowiedzieć. W warsztacie to zapomnij ze ci pomogą chyba ze trafisz kogoś kumatego. W innym warsztacie podnieśli mi obroty na 900 i pięćset się należy ahahahhah.
  2. Witam. Szukam kogoś z Warszawy kto ma pojęcie o naprawie dachu w cabrio a4 b7. Po naciśnięciu guzika otwierania dachu opuszczają się najpierw szyby po czym dach zwalnia się z blokad unosząc sie kilka cm i dalej nic się nie dzieje. Samochodu do Aso nie oddam, bo nie mam zamiaru poznej płacić 3tys za wymianę bezpiecznika lub jakiegoś mikro stycznika. Jeżeli masz trochę czasu i pojęcia o naprawie i ogarniesz mi dach odpłatnie to zapraszam so kontaktu. [email protected]
  3. Witam Posiadam Audi a4 b7 z 2006r Silnik 2.0 130km skrzynia 5 bieg. Wczoraj zacząłem mieć problemy z gasnącym silnikiem. objawy: wrzucam bieg wsteczny (Skrzynia manual 5bieg) i spadają obroty po czym silnik gaśnie. Podczas hamowania spadają obroty i gaśnie. Nie świecą żadne kontrolki. Wspomaganie ciężej chodzi, wycieraczki bardzo powoli chodzą. Na zimnym silniku po odpaleniu obroty wpadają na 1200obr po czym po dwóch minutach spadają na 800 lub są poniżej 800 mniej więcej 780/800obr Jak skręcę kierownicą to obroty spadają do 700obr. Samochod ma oryginalnie 120tys przebiegu, jak na tyle lat. Prodze o jakieś konkretne odpowiedzi od osób które miałaby podobna przypadłość dzieki pozdrawiam
  4. Jestem tutaj nowy Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.