Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Venoneq971

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Super, wszystko się wyjaśniło. Dzięki wieeeelkie
  2. Kostki i rozpiska, czyli potrzebuje przejściówki mini ISO rca jak na ostatnim zdj?
  3. Nie mam brązowej kostki u siebie która właśnie odpowiada za sygnał z głośników, widocznie w bose inaczej jest to rozwiązane
  4. Witam, chce zamontować radio 2 din android Chińczyk, o ile zasilanie było łatwe do ogarnięcia to z głośnikami jest problem. Potrzebuje schematu opisu kostek lub cokolwiek. Przejście z symphony II + system bose
  5. Jest z Poorboy's niebieska pasta, może warto spróbować.
  6. Venoneq971 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  7. Poskładane do kupy.. myślę że nie wyszło źle Teraz czas na wydech
  8. Dokładnie
  9. Poprawione
  10. Witam, Już prawie rok jeżdzę B6 i coś tam się powoli zmienia, więc postanowiłem podzielić się moim projektem i założyc tutaj temat Po krótce: 2002r, wersja skandynawska 1.8t avj 150hp FWD Ciekawy i rzadki kolor lz3k Uboga wersja z paskudnym jasnym wnętrzem - pakiet światła (Nogi, klamki, ambiente itp itp) -radio 2din - tempomat, full fis - nagłośnienie bose Auto po kupnie Trzeba było trochę go doprowadzić do fabrycznego stanu m,in napinacz, trochę problemów z elektryką, oraz jakiś domorosły tuner próbował sam napisać program, i konieczne było wgranie fabrycznej mapy. Po wszystkim nadszedł czas na jakieś mody DP i filtr grzybkowy Potem przyszedł czas na felgi i gwint W tym tygodniu odebrałem graty es lajnowe od lakiernika i wstępne spasowanie a przy okazji jak zdjęty zderzak to fmic można wrzucić Myślę, że jak poskładam to wszystko do kupy to ładnie się będzie prezentowało w tym kolorze, w następnym tygodniu wrzucę zdjęcia już całości, mam nadzieję, że się uda
  11. Odgrzeję trochę kotleta. A czy różnica między avj, a 2.0 tfsi jest znacząco duża ( jeżeli chodzi o dźwięk).
  12. Venoneq971 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy jest tu ktoś, kto posiada pełen pakiet s- line zewnętrzny lub chociaż wszystkie dolne szare plastiki w kolorze LZ3K - Burgundy Red Pearl? Ogólnie jest to chyba rzadki kolor w b6, ciężko coś znaleźć nawet w internecie. Szukam inspiracji i chciałbym zobaczyć jak to wygląda zanim skompletuje wszystkie części.
  13. Witam, posiadam b6 od roku. Póki co przyjemnie minąl bez żadnych większych problemów :) W głowie masa pomysłów co do modyfikacji. Niedługo planuję założyć temat i dzielić się na bieżąco postępami przy aucie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.