Treść opublikowana przez Miras_avanti
-
Sonda lambda SKV do Audi 80 B3
Jak się sprawuje sonda?? Będę musiał wymienić też niestety. Parę rzeczy z SKV się sprawdziło, ale też bym chętnie poznał opinię , zawsze to lepiej się dopytać
-
Wibracje w trakcie jazdy
Nie jestem zadnym specjalistą, ale temat przerabiany w innym aucie niedawno przy przyspieszaniu i zwalnianiu , oraz gaszeniu i uruchamianiu silnika hałasy, drganie i ciężko biegi chodziły. Bulgotania nie zanotowałem
-
Maglownica a4 b6 krzywa kierownica
U mnie objawy podobne i okazało się, że wahacz do wymiany.
-
Błąd 207
Problem może być złożony , więc jak kolega pisze, lepiej sprawdzić dokładnie wszystko w dobrym serwisie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Muszę powiedzieć, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony , ale wahacze SKV okazały się dobrym produktem. Kupiłem do auta firmowego, które oszczędzane nie jest, zależało mi też na tym, żeby nie wydać za dużo. Póki co jestem zadowolony
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Muszę powiedzieć, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony , ale wahacze SKV okazały się dobrym produktem. Kupiłem do auta firmowego, które oszczędzane nie jest, zależało mi też na tym, żeby nie wydać za dużo. Póki co jestem zadowolony
-
cewka skv co sądzicie?
Z SKV mam sprawdzone cewki i wahcze. Wszystko działa, więc mogę polecić, chociaż byłem sceptyczny bardzo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może faktycznie za bardzo generalizuje, ale przejechałem się już na nie jednym chinolu. No ale wiadomo, chińczyk chińczykowi nierówny.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jeśli chodzi o wahacze to warto dołożyć parę złotych i kupić coś z lepszej półki. Mam złe doświadczenie z wahaczami wrc parts, kupiłem cały zestaw i posypały się po przejechaniu kilku tys km. Zdecydowanie nie polecam tanich chinoli.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Witajcie. Proszę o polecenie jakiegoś dobrego fotelika dla półtora rocznego dziecka (13kg) Zależy mi na możliwości szybkiego i łatwego montażu, ponieważ fotelik będzie używany w dwóch samochodach: A4 B6 2002 i Skoda Octavia III 2013
-
Trzeszczy przy skręcie kół
No i jestem po batalii z mechanikiem. Mechanik oznajmił, że odesłał wahacze do firmy WRC Polska na reklamacje, że posypały się tak szybko i miało być załatwione wszystko dobrze bo z nimi współpracuje. Co okazało się po praktycznie dwóch tygodniach, że reklamacja nie została odrzucona i nie wymienia mi wahaczy na nowych.. Postraszyłem trochę mechanika, że sprawa inaczej się skończy i doszliśmy do porozumienia, dopłaciłem różnice do wahaczy meyle i zamontował mi to bez kosztów. Nie wiem czy stare wahacze wrc zamontuje komuś innemu, czy odda je czy co znimi zrobi ale boje się, że założy je komuś.. Po założeniu jestem na świeżo i w tygodniu jadę do innego mechanika żeby zobaczył czy ten nic nie spier*olił i czy mogę bezpiecznie jeździć.
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Znalazłem sobie auto zastępcze, którym będę mógł się poruszać na dłużej więc audi mogę oddać mechanikowi. Podobno będzie zdejmował wahacze i reklamował na własną rękę skąd brał wahacze. Jak myślicie na co powinienem uważać, żeby nie próbował wbić mnie na minę ponownie i żeby nie nabił mnie na kolejne koszta. Tym razem na pewno nie zostawię auta dopóki nie dostanę jakiegokolwiek kwitu. Ale co jeszcze mogę zrobić żeby mieć grunt pod nogami?
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Sprobuje, jesli ogarne auto zastepcze czy to od mechanika czy od znajomych to postawie mu auto i niech to reklamuje na wlasna reke. Jesli będzie sie wypierał to co wtedy/ Jakos mu udowodne winę i zostaje droga sądowa czy jak? Jeśli wyjadą z formularzem jaki podał kolega w innym temacie to co wtedy? Szkoda że nie sprawdzilem przez zalozeniem do konca co to za firma, wiedzialem tylko że cos z wrc parts czy jakoś tak. Cos czuje że trzeba mechanikowi wystawić dobrą opinie i zakończyć współpracę, nie zamierzam co 4tyś km wymieniać wahacze i naganiać komuś kasy.
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Podjechałem do mechanika i okazało się, że potwierdzło się założył te wahacze wrc parts. Nie wiem zbytnio jak ugryźć tę sprawę bo nie brałem faktury za części ani za robotę żadnego paragonu ani nic, wszystko na gębę. Teraz jedynie udać sie do mechanika i niech zdejmuje to i reklamuje. Tyle że czytając cały wątek jaki kolega załączył może to nie byc taka łatwa przeprawa. co moge z tym fantem zrobić?
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Wychodzi na to, że to ta sama firma. Musze podjechac do mechanika i sie upewnic. Jesli to sie pokryje to w niezle gówno mnie wpakował.
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Wahacze łatwił mi mechanik bo miał wejście do tańszych części, wrc parts coś takiego. W sumie on też montował ale pokazywał mi stare więc wymienione. Dziwne żeby nowe wahacze posypały się po 4kkm , rozumiem po 40 ale nie po 4. Możliwe, że coś źle założone czy trafiła mi się wada?
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Audi poleciała do mechanika , przejrzał zawieszenie i wyszło, że wahacze się posypały. NOWE wahacze zakładane kilka tyś temu.. Jak myślicie, zdejmować cały zestaw i próbować reklamować czy co? Ile to może trwać? Jest opcja, że wygram nowy zestaw lub zwrot pieniędzy?
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Nie wiem czy to moze byc wahacz, wymienialem ostatnio na caly nowy zestaw jakies 4 kkm temu. Do tej pory wszystko bylo okej a jakis czas zaczelo skrzypiec. Nie wiem czy to moze malgownica, pompa wspomagania. sprobuje dla swietego spokoju polozyc sie pod auto i zobacze gdzie mozna cos psiknac moze problem ustanie. Ale po takim niskim przebiegu by padly wahacze?
-
Trzeszczy przy skręcie kół
Witam od jakiegos czasu mam taki problem, przy skrecaniu kol przy parkowaniu nie wazne czy auto stoi czy delikatnie sie toczy slychac skrzypienie. Przy wiekszej predkosci kiedy skrecam czuc pukniecie na kierownicy. Co to moze byc? Maglownica czy cos innego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc witam wszystkich na forum pozdrawiam