-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Dziekuje Dev juz ogarnolem drugi
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam Ma ktos moze na sprzedaz adapter zacisku Akebono z Q7 375mm?Odkrecalem zacisk i gwint byl zapieczony.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mowa jest o tarczach Akebono 375
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie wazylem te tarcze 375 na wadze elektroniocznej i waza dokladnie 12,6kg
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Tez o tym myslalem.Jednak tarcze z RS3 sa przystosowane pod klocek hamulcowy z zaciskow Brembo ktory jest mniejszej powierzchni (wysokosci)niz klocek Akebono.Inaczej mowiac mialbys niewykorzystany ok 1cm powierzchni klocka .Do tego by trzeba powiekrzyc otwor centrujacy w tarczy z fi65 na fi68
-
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam.Zakladal ktos zaciski z Q7/RS5 B9 do A4/A5 B8 na tarczy 375x36 ta oryginalna od tych zaciskow z aluminiowym srodkiem?Ztego co wiem tarcza jest ciut za wysoka 57.5mm w stosunku do tarczy z SQ8 380x36 wys 52.5mm.Znalazlem post jednego Ruska ktory podfrezowal jarzma o 2 mm i wszystko mu pasuje.Jarzmo wyglada na troche oslabione.Robil ktos tak?Co o tym myslice?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Mam na imie Robert,jestem z Bydgoszczy.Jestem w posiadaniu Audi A5 Cabrio 3.0tdi
Ro.buch
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta