-
Koliza Audi A4 B7
Napisałem do Cb na priv.
-
Koliza Audi A4 B7
Ok, a co z wrakiem mam dzwonić do ubezpieczyciela, żeby go wystawili na licytacje? I wtedy dostanę tyle na ile wyliczyli wrak? Wtedy jak podmienię na feligi nie będa się czepiali, że je podmieniłem?
-
Koliza Audi A4 B7
Dostałem odp od ubezpieczyciela, w skrócie wygląda to tak: Odszkodowanie ustaliliśmy w kwocie odpowiadającej wartości pojazdu przed wypadkiem, pomniejszonej o jego wartość po wypadku tj.: wartość pojazdu w stanie nieuszkodzonym (Brutto) - 18088.00 PLN wartość pojazdu w stanie uszkodzonym (Brutto) - 6957.50 PLN wysokość odszkodowania (Brutto) - 11130.50 PLN Wydaję mi się, że zaniżyli wartość rynkową pojazdu sprzed wypadku...Za same alufelgi zapłaciłem 1900 zł, rok temu wymieniałem dwumas ze sprzęgłem, zapłaciłem ponad 2000 zł (mam na to paragony) poza tym była to niezawodna jednostka napędowa 1.9 TDI... Autko naprawdę dobrze utrzymywane i w bardzo dobrym stanie technicznym.. Warto pisać odwołanie do PZU Twoim zdaniem?
-
Koliza Audi A4 B7
Rzeczoznawca stwierdził, że jest to szkoda całkowita, czekam teraz tylko na kosztorys...
-
Koliza Audi A4 B7
Ok, wielkie dzięki za pomoc, jak tylko będę miał wycenę to ją tu wrzucę.
-
Koliza Audi A4 B7
Nie poduszek nie wywaliło, w sumie to dziwne, bo raczej powinno
-
Koliza Audi A4 B7
Tak, jest uszkodzony
-
Koliza Audi A4 B7
280 tyś. Wyposażenie standard
-
Koliza Audi A4 B7
Witam, miałem kolizję z nie mojej winy. Czekam na rzeczoznawcę, dlatego chciałbym się dopytać ile mniej więcej kosztowałaby naprawa tak uszkodzonego auta. Wgl, czy będzie się opłacać to robić, może ktoś coś doradzi, podpowie?
-
-
Dziwny dźwięk po odkręceniu korka wlewu oleju
Cześć wszystkim, o czym może świadczyć taki dźwięk po odkręceniu korka wlewu oleju VID_20220309_151902.mp4 ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E88A071287
-
[B7 BRB] Czy do wymiany uszczelka pod głowica?
Właśnie przed chwilą zrobiłem test co2 i nie zmienił się kolor, poza tym nic więcej nie sprawdzałem, przyznam szczerze że jestem laikiem i nawet nie wiem gdzie ta odma I jak ja sprawdzić...
-
[B7 BRB] Czy do wymiany uszczelka pod głowica?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Panowie, che wyczyścić egr i po wyczyszczeniu chciałbym założyć nowy oring i uszczelki. Tu moje pytanie jaki oring/uszczelki do a4 b7 1.9 ?
-
[B7 BRB] Wyciek oleju w okolicy filtra.
Aha ok zaprowadzę do mechanika zobaczymy co powie, dzięki Panowie za pomoc
saper8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta