Treść opublikowana przez Foczus
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Ja kupiłem oryginalny używany z nowymi ślizgami. Śmiga aż miło. Nie mam pojęcia czemu wszyscy się upierają na nowe ale zamienniki, skoro cena jest identyczna. Ja dałem 3 stówy (OLX).
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Nie rozumiem po co chcesz to robić na rozgrzanym silniku. Wyciągnij po prostu wtyczkę na zgaszonym. Na pracującym nie próbowałem. Jest na wierzchu, trwa to 5 sekund. Zobaczysz czy da to efekt. Jak tak to masz przyczne, jak nie, to wepnij i szukaj dalej. Nie wiem jak jaśniej to opisać
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Odepnij wtyczkę od napinacza zmiennych faz - 2pin. U mnie też się głowiłem czy to blacha, czy wydech, czy dwumas czy łańcuch. Odpiąłem wtyczkę i przestało brzęczeć - czyli napinacz, czyli najgorzej Ale przynajmniej już teraz wszystko jasne. Auto na sprzedaż, więc puszczę okazyjnie, trudno. Ktoś sobie zrobi na gotowe przynajmniej.
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Bingo miałeś racje. Odpiąłem wtyczke i rzężenie ustąpiło. Pytanie jak długo mogę tak jeździć, bo na pewno lepiej na odpiętej śmigać niż żeby łańcuch latał po obudowie... Check się nie świeci, mocy chyba też za dużo nie ubyło
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
No niby tak ale dobrze mówię że powinno rzęzić także na postoju? A u mnie wtedy ciszaaa :> zdrowia i dzięki za porady !
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Dzięki za pomoc. Jutro sprawdze to. chociaż wątpię że to łańcuch/napinacz bo dzieje się to tylko podczas jazdy. Na postoju jest cisza, a zmienne fazy działają na postoju też
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Może za dużo wymagam, z góry przepraszam, ale możesz podpowiedzieć gdzie jest ta wtyczka? Przeszukałem już pół internetu i nie mogę tego zlokalizować
-
Rezonans w 1.8T
Nie zamiennik. Łańcuch odrzucam, bo nie słychać go przy odpalaniu, nie rzęzi nic z tyłu. Na postoju jest cisza. Ewidentnie coś wpada u mnie w rezonans, jakaś osłona o której nie wiem albo poduszka silnika.. Poduszke już zamówiłem bo ta u mnie jest wylana
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
U mnie jest takie cos... i nie wiem co to.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i o zdrowie pytam
-
Rezonans w 1.8T
Przy odpalaniu u mnie cisza. Rozrząd razem z łańcuchem był wymieniany 30 tys. temu
-
Osłona od strony silnika za kołem zamachowym - A4 B6 1.8T BEX Quattro Avant
Heja, zerkniesz na mój temat odnośnie dźwięku w a4 b6? Mam podobny problem...
-
Rezonans w 1.8T
Czołem Tylko podczas jazdy i tylko po nagrzaniu do 90 st. z przodu silnika słychać dziwne brzęczenie. Wszystkie osłony posprawdzane, wygląda na to że trzymają się na miejscu. Występuje to najmocniej przy 2000 rpm. Miał ktoś kiedyś coś podobnego? Czy poduszka silnika może wydawać takie dźwięki? U mnie widzę że już jest... spocona. Na filmiku słychać to w 00:20 Dzięki z góry za pomoc!