-
-
Dziwne odpalanie
Dobry wieczór. Mam taki problem: Pacjent 1.9 tdi - nie odpala na raz tylko kręci z 2/3 sekundy i dopiero wtedy. Problem kiedyś występował rzadziej a od dłuższego czasu jest już obecny cały czas. Na logikę wydaje mi się, że problem jest w alternatorze lub akumulatorze - chociaż podaje on poprawną ilość mocy podczas rozruchu. Czekam jednak na Wasze propozycje rozwiązania. Pozdrawiam
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1u mnie niestety nie ma takiej opcji. Gdyby było coś w ustawieniach to bym to ogarnął sam ?
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1 VORDON HT-877BT
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1 Cześć Muskel. Wybacz, że tak długo ale sprawy prywatne zmusiły mnie do 0 aktywności przy aucie. Po długiej przerwie, zamontowałem tak jak napisałeś i wszystko jest ok poza tym, że gdy kamera się włącza to radio przestaje grać. Da się to jakoś obejść czyyy jest to kwestia już zaprogramowania radia? Pozdro
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1ok. Dzięki bardzo ?
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1 jak już tu jesteś to może będziesz wiedział czy w tym miejscu da się zaprogramować wyświetlanie spalania? Domyślnie była tam wyświetlana nazwa stacji radia ale zmieniłem radio i nie ma teraz tam nic
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1dzięki szefie jutro ogarnę i dam znać ?
-
Problem z podłączeniem kamery
@Muskel1 nie wiem w które miejsce
-
Problem z podłączeniem kamery
Witajcie. Mam problem z podłączeniem kamery cofania. Potrzebuję wpiąć się w plus i masę lampki cofania i mam dylemat, ponieważ nie wiem, w które miejsca dokładnie. Tutaj w ten metal albo prosto w kable przy wtyczce. Nie wiem gdzie będzie lepiej. Liczę na pomoc
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
@Muskel1 udało się po długiej walce okazało się, że nie styka jeden z pinów na kostce od wzmaka ( było wpięte a nie stykało ) Wzmacniacz działa prawidłowo bo słychać różnicę jak wypinam i wpinam kostkę, z kolei nie działa głośnik suba Nie jest mi on jakoś zbytnio potrzebny więc chyba odpuszczę już temat. Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Przerabiałem to radio z 1 DIN na 2 DIN ale pojawił się problem, ponieważ nie wchodzi mi cały panel klimy do kosza - jest za szeroki. Czy muszę go wymienić na panel 2 DIN czy spróbować wcisnąć na siłę
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
Tak, podkręcałem, 0 reakcji Chyba jest nadzieja bo jak bawię się chinchami to przy wkładaniu słychać leciutkie, chwilowe "pierdzenie" tylnych głośników więc coś tam styka
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
Podłączone jak należy ale niestety nie działa. Czy jest od tego osobny bezpiecznik? ? Lub może subwoofer niesprawny bo to chyba jeszczr ori
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
@Muskel1okej,zaraz się za to zabiorę. Mam jeszcze pytanie. Bo ACC jest podłączone do zacisku 15 czyli po zapłonie jest to jakieś 3/4 obrotu kluczyka. ORI radio miałem gdzieś 1/4 lub 2/4 obrotu kluczyka przy automatycznym włączeniu ale wyłączało się dopiero gdy wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki. Czy wiadomo do którego musiałbym się wpiąć żeby było tak samo jak w ori? ?
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
@Muskel1 ok. A te 2 chinche gdzieś wpinam?
-
Zamiana radia na nie-ori. Problem
Witam po krótkiej przerwie Złączka przyszła i wygląda tak: Domyślam się, że trzeba będzie przerabiać lub podłączyć wszystko na nowo pod tę złączkę