Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

altruistic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. altruistic opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dobry wieczór. Mam taki problem: Pacjent 1.9 tdi - nie odpala na raz tylko kręci z 2/3 sekundy i dopiero wtedy. Problem kiedyś występował rzadziej a od dłuższego czasu jest już obecny cały czas. Na logikę wydaje mi się, że problem jest w alternatorze lub akumulatorze - chociaż podaje on poprawną ilość mocy podczas rozruchu. Czekam jednak na Wasze propozycje rozwiązania. Pozdrawiam
  2. @Muskel1u mnie niestety nie ma takiej opcji. Gdyby było coś w ustawieniach to bym to ogarnął sam ?
  3. @Muskel1 VORDON HT-877BT
  4. @Muskel1 Cześć Muskel. Wybacz, że tak długo ale sprawy prywatne zmusiły mnie do 0 aktywności przy aucie. Po długiej przerwie, zamontowałem tak jak napisałeś i wszystko jest ok poza tym, że gdy kamera się włącza to radio przestaje grać. Da się to jakoś obejść czyyy jest to kwestia już zaprogramowania radia? Pozdro
  5. @Muskel1ok. Dzięki bardzo ?
  6. @Muskel1 jak już tu jesteś to może będziesz wiedział czy w tym miejscu da się zaprogramować wyświetlanie spalania? Domyślnie była tam wyświetlana nazwa stacji radia ale zmieniłem radio i nie ma teraz tam nic
  7. @Muskel1dzięki szefie jutro ogarnę i dam znać ?
  8. @Muskel1 nie wiem w które miejsce
  9. Witajcie. Mam problem z podłączeniem kamery cofania. Potrzebuję wpiąć się w plus i masę lampki cofania i mam dylemat, ponieważ nie wiem, w które miejsca dokładnie. Tutaj w ten metal albo prosto w kable przy wtyczce. Nie wiem gdzie będzie lepiej. Liczę na pomoc
  10. @Muskel1 udało się po długiej walce okazało się, że nie styka jeden z pinów na kostce od wzmaka ( było wpięte a nie stykało ) Wzmacniacz działa prawidłowo bo słychać różnicę jak wypinam i wpinam kostkę, z kolei nie działa głośnik suba Nie jest mi on jakoś zbytnio potrzebny więc chyba odpuszczę już temat. Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Przerabiałem to radio z 1 DIN na 2 DIN ale pojawił się problem, ponieważ nie wchodzi mi cały panel klimy do kosza - jest za szeroki. Czy muszę go wymienić na panel 2 DIN czy spróbować wcisnąć na siłę
  11. Tak, podkręcałem, 0 reakcji Chyba jest nadzieja bo jak bawię się chinchami to przy wkładaniu słychać leciutkie, chwilowe "pierdzenie" tylnych głośników więc coś tam styka
  12. Podłączone jak należy ale niestety nie działa. Czy jest od tego osobny bezpiecznik? ? Lub może subwoofer niesprawny bo to chyba jeszczr ori
  13. @Muskel1okej,zaraz się za to zabiorę. Mam jeszcze pytanie. Bo ACC jest podłączone do zacisku 15 czyli po zapłonie jest to jakieś 3/4 obrotu kluczyka. ORI radio miałem gdzieś 1/4 lub 2/4 obrotu kluczyka przy automatycznym włączeniu ale wyłączało się dopiero gdy wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki. Czy wiadomo do którego musiałbym się wpiąć żeby było tak samo jak w ori? ?
  14. @Muskel1 ok. A te 2 chinche gdzieś wpinam?
  15. Witam po krótkiej przerwie Złączka przyszła i wygląda tak: Domyślam się, że trzeba będzie przerabiać lub podłączyć wszystko na nowo pod tę złączkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.