-
-
-
Przeplywka 3 cale do b6 1.8t
ja piłowałem pilnikiem na wiertarkę i wyszło mi igła lub obudowa filtra z 1.9 TDI
-
A4 B6 BEX 1.8T k04 064 334HP i 423NM by Gregor10
tak Quattro mam skrzynia manual 6b , filtr powietrza wkładka piperkros w orginalnej obudowie dorezane tylko pod przepływke 3 cale no i tip pod k04 064 dorobiony tak naprawdę ciężko to zliczyć bo zbierałem graty już jakiś dłuższy czas ale tak około 10 a 15 tysi
-
A4 B6 BEX 1.8T k04 064 334HP i 423NM by Gregor10
korby kute , tłoki z bama , zawory w głowicy supertech , panewki korb ACL , wałki z ADRa J , wtryski 630 , listwa z regulatorem 4 bary , przepływka 3 calowa wydech to 3 cale od turbo do środkowych wydechów a reszta to tłumiki z a8 , pompa paliwa bosz 040 w baku ,icek 230 , poprawiona głowica przez kolegi który mi to składał z ciekawostek odcine mam na 7100 rpm ustawioną , program jest bezpieczny do upalania i katowania z ciekawostek przepływ przy 6500 jest ponad 272 g wiem wiem zaraz będą komentarze że lipa poco na co itp
-
A4 B6 BEX 1.8T k04 064 334HP i 423NM by Gregor10
no dokładnie trzeba uważać z tym prawkiem być morze coś nagram ale prawda jest taka że nie mam czym no chyba że smartfonem ale filmiki są kiepskiej jakości dodam tylko z ciekawostek że jest cichy wydech
-
A4 B6 BEX 1.8T k04 064 334HP i 423NM by Gregor10
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim audi maniakom witajcie
pablo 30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta