Treść opublikowana przez AMT-PARTS
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Odpowietrzanie po wymianie filtra paliwa i lanie 2t do paliwa?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ciekawe jak to jest naprawdę i które nr tych pomp już są poprawione
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Aha bo gdzieś czytałem że te poliftowe poprawili, zrobili większą srednicę tłoka czy coś
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
CZYLI TE NOWE MODELE TEŻ OPIŁKUJĄ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ok a jest to już poprawiony model?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
-
Soft sprzed diesel gate 03L906018HE do A4 B8
Witam dołączam się do pytania, jaki jest najnowszy lub fabryczny nr softu jeszcze z przed diesel gate. I jak sprawdzić wersję softu vcdsem
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Witam jak sprawdzic jaką sie ma wersje softu w aucie(posiadam vcds). i jakie najnowsze wersje softu są jeszcze przed akcją serwisową?? To jest wersja softu co zaznaczyłem na czerwono??
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam czy pompa o nr. 03L130755AE będzie pasować do a4 2010r CAGC? I czy to już jest ta poprawiona wersja która nie opiłkuje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW