Treść opublikowana przez sylwo189
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Chcialbym ta sama twardosc z przodu tylko nie wiem 2-3cm max nizej. Dobralbys mi cos? Najlepiej gdyby podeszly pod te same amory
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Twardosc zawieszenie wtedy sie zmieni? Oczywiscie porownujac do starych sprezyn bo nowych nir biore pod uwage bo to masakra jakas.
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Przepraszam zakrecilem sie ? czyli tył chyba ten sam, a przod chcialbym troche obnizyc
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Dobra to jedno zalatwione. A teraz jakie mam kupic? Napewno chce troche twardsze ale nie gwint. No i obnizyc wszystko
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Problem w tym ze nie ma wlepki pod kanapa, pod zapasowka ani w ksiazeczce serwisowej. Dodam ze wczesniej tył siedzial nawet troche zbyc mocno a przod w miare normalnie. Ale no tak jak pisalem wszystko bylo polamane
-
Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?
Witam. Na poczatku zaznacze ze sie nie znam i potrzebuje pomocy. Otoz polamaly mi sie wszystkie sprezyny i musialem je wymienic. Gosc w firmie zamowil wszystkie 4 po numerze vin i efekt jest taki jak na zdjeciu. Auto jest za miekkie az mi sie zle jezdzi. Moze mi ktos powiedziec co ja kupilem a co powinienem kupic? ? Niestety nie mam wiecej zdjec przed wymiana ale na oko z 5cm poszlo w gore wszystko
-
Końcówki tłumnika
okey, dzięki za szybką odpowiedź
-
Końcówki tłumnika
Cześć, troche szperałem po forach ale nie znalazłem. Wiem że chce ultera 90mm, ale jaka długość żeby ładnie pasowało? Nie chcę żeby za mocno wystawały poza zderzak, ale troche mogą. Ktoś zwrócił uwagę przy kupnie jaka długość ?
-
Turbina robi slabe cisnienie
Musze wstawic zdjecie bo w tym momencie nie mam innego dostepu do nich ;/ ale czytelne mniej wiecej jest
-
Turbina robi slabe cisnienie
Robilem logi. Bledow zadnych nie ma, a turbina wyciska 0.2 bara.
-
Turbina robi slabe cisnienie
Witam. Opowiem wam historie mojej b6 1.8t bfb na wstepie dodam ze zaden ze mnie spec ani mechanik. Otoz gdy ja kupowalem, nie mialem porownania jak jezdzi silnik bfb, a jak bex. Sprzedawca zapewnial ze jest to bfb po czipie na 190km. Od poczatku wydawalo mi sie ze tej mocy jest jakos przy malo jak na 190km. Jezdzilem tak rok, bo inni "znawcy" wmawiali mi ze benzyna tak jezdzi... Po roku mialem dosc i chcialem zwiekszyc moc (nie wierzylem ze auto jest po czipie mimo ze jakis swistek jest). Kupilem wtryski z bexa i chcialem jechac na mape. Gosciu mi powiedzial ze to musi jechac i najpierw zebym go podpial pod kompa i posprawdzal parametry. Mial racje, po podpieciu okazalo sie ze turbina zamiast wyciskac 0.8 bara cisnie 0.2 do tego przeplywka tez troszke nie wyrabiala, ale nie az tak. Przeplywke juz przeczyscilem z bratem (zwykly polski mechanik xd), ale na turbo jeszcze nie patrzylismy. Mam do was pytanie. Na co zwrocic uwage przy tej turbinie? Jakie moga byc przyczyny czemu tak slabo cisnie? Z gory dzieki za odp
-
Dobór turbiny
To i tak lepiej niż kupować hybrydę za 2200 zł a wtrysków nowych nie mogę kupić? Turbinę mogę przerobić w późniejszym czasie, a tak to powoli sobie będę robił a nie wszystko na raz. Myślałem o kupnie wtrysków 380cc i pojechać do gregora, ale nie wiem czy mogą być takie wydajne. Edit. Pisałem że STAGE II. U gregora na stronie to oznacza wtryski, dp i strojenie. A i wtryski Bosch z allegro podejdą? Na którymś forum znalazłem numer seryjny i na allegro takie są
-
Dobór turbiny
Po troche wiekszym obeznaniu, uznalem ze jak narazie nie stac mnie na te 250km, bo poprostu musialbym wymienic sprzeglo, hamulce i ic... A sam koszt zwiekszania mocy juz jest dosyc spory. Zastanawiam sie czy nie zawiesc mojej a4 do gregor10 na stage 2 czyli ok. 200km, bez wymiany turbiny. Ktos sie orientuje jaki jest koszt tego +/-? wybaczcie ze sie zakrecilem... Nie przemyslalem tego do konca
-
Dobór turbiny
kurcze, bo problem w tym że chciałbym wmontować sobie te turbine i wtryski, a potem jechać do tunera. Około 80km mam. Jeszcze jedna sprawa. Co wiąże się z mocą 250km? Niektórzy mówią że silnika się nie tyka, bo potem same problemy. Wiem na pewno że sprzęgło może siąść, ale jeszcze coś może nie wytrzymać tej mocy?
-
Dobór turbiny
A jeszcze takie pytanie. Moge bez programu wlozyc sama turbine i normalnie jezdzic?
-
Dobór turbiny
a co z wtryskami? 380cc czy 440?
-
Dobór turbiny
Z tego co widzę, firmy które wymieniłeś owszem zajmują się naprawą i regeneracją, ale ja chcę kupić
-
Dobór turbiny
Z góry przepraszam, leniwy ze mnie człowiek Szykuje się do modowania mojej A4 BFB i celuję w około 250km. Głównie chciałbym się dowiedzieć, czy warto kupować te pseudo hybrydy k03s po regeneracji z allegro za 1300 zł. Jeżeli nie, to prosiłbym o radę jaką inną turbinke w +/- tej cenie można sobie sprawić. Noi kwestia wtrysków 380cc czy 440cc?